Skocz do zawartości
sed1

Nokia 3.1. Aktualizacje oprogramowanie - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

sed1
    Napisano (edytowane)

Cześć! Sprawa wygląda następująco - posiadam Nokię 3.1 - Nie jestem wymagający, byłem generalnie zadowolony, aż tu nagle na przełomie marca i kwietnia, telefon dostał aktualizację z Androida 8 na 9. I właśnie od tego momentu zaczął się koszmar. Za każdym razem gdy rysuję wzór, by odblokować telefon, muszę czekać parę sekund zanim się faktycznie odblokuje. Dodatkowo kilka razy dziennie, telefon jakby zapominał jaki wzór jest prawidłowy i pokazuje, że wzór nie jest prawidłowy, trzeba wtedy zresetować telefon i po chwili ten sam wzór już działa. Ponadto, raz na parę dni wszystko się tak wiesza, że nawet nie da się uruchomić  ponownie od razu, trzeba odczekać parę minut i dopiero wtedy próbować.  Występują też inne problemy np. samoistne podgłaśnianie wszystkich dźwięków, mimo, że są ustawione na minimum. To wszystko jest naprawdę niesamowicie irytujące, gdy telefon chodził jeszcze na Oreo, to wszystko śmigało idealnie. Co w takiej sytuacji by można poradzić? Pozdrawiam!

Edytowane przez Gwozdek
    Uogólniłem nazwę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po każdej aktualizacji należy telefon przywrócić do ustawień fabrycznych robiąc wcześniej kopię. Nie jest to koniecznie wymagane jeśli wszystko działa poprawnie ale jak widać w Twoim wypadku powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sed1
    Napisano (edytowane)
    2 godziny temu, montezuma napisał:

Po każdej aktualizacji należy telefon przywrócić do ustawień fabrycznych robiąc wcześniej kopię. Nie jest to koniecznie wymagane jeśli wszystko działa poprawnie ale jak widać w Twoim wypadku powinno pomóc.

Dzięki, warto spróbować;) A możesz mi tak pokrótce napisać co po kolei zrobić, tak żebym na pewno nic nie stracił? Bo mam dużo notatek, zdjęć itd..nie wiem czy po przywróceniu wszystko wróci na swoje miejsce  (pomogło, przynajmniej na razie, dzięki!)

Edytowane przez sed1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi