Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

bartekc00

Proszę zwrócić uwagę, że ten temat dotyczy wrażeń posiadaczy. Proszę nie być leniwym i zakładać nowe wątki lub kierować pytania w odpowiednie miejsce. Na ten moment wszystko ląduje tutaj w jednym worku, mimo że często niewiele ma wspólnego z wrażeniami.

Wiadomość dodana przez bartekc00

Rekomendowane odpowiedzi

@Roy Cały czas trzymam rękę na pulsie ale ogólnie jestem 7 pro rozczarowany. Prędzej bym się skusił na nowego Asusa, chociaż do 1+ będę miał wieczny sentyment

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Ja też jestem z tym w głębokiej ...

Ale pora już zmienić na coś innego zabawki, dlatego się zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Czemu rozczarowany? Dla mnie ogólnie brak dziury w ekranie i 6.7 cala niemal, to to czego pragnę. Bez żalu zmienię z s10+, bo niby dziura w niczym nie przeszkadza, ale jednak irytuje. Ładowarki indukcyjnej nie używam od kilku lat. Od 2 miechów używam słuchawek na bluetooth, więc za Jackiem płakać nie będę.

Jedyne co może nie wypalić to bateria. Ale biorąc ood uwagę te 6.7 cali, to ponad 5h na ekranie jak da na lte, to będzie myślę spoko A, jeszcze chyba stereo w op jest jednak ciut słabsze niż w samsung.

Do tego 12gb i zwiększenie limitu apek trzymanych w pamięci w porównaniu do 6t, więc liczę że skończy się zamykanie aplikacji z du*y. Bo nawet na 8gb w s10+ się to zdarza niestety zbyt często.

PS. Na szczęście op można zamówić z neta w pl i wtedy można sobie sprawdzić baterie, jak będzie źle to się odda i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozczarowany bo od dawna ludzie narzekają na baterie w telefonach, dziurki na kamerke do selfie będą ulepszać i czytnik w ekranie który działa jak chce zamiast pozostawić na plecach i zająć się optymalizacją i baterią. Tymczasem podstawowe rzeczy będą zawodzić a ceny rosnąć za implementację eksperymentów i czekanie by w aktualizacji coś naprawili a inne zepsuli. 4 czy 5h czasu na ekranie to fatalny wynik, jednak nie zawsze masz możliwość skorzystania z prądu, miałem taką sytuację niedawno i całe szczęście że ostatecznie w szpitalu poratowano mnie gniazdkiem w rejestracji. w teście baterii 3300 xiaomi zrobiło robotę, dlatego poczekam ostatecznie na Wasze testy i nową Xperie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ImageX7

Przecież wyszła ostatnio aktualizacja i OP7P ma teraz 6-7H SoTu... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Z xda. 90hz.c5724684f19d96188852242934327cd0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U kogo ma?default_smile.png Tak samo miarodajne jak to 4.5, nie wiadomo jak był używany, czy na 90/60 odświeżaniu. Dopóki na xda czy tutaj nie zobaczymy wyników to można gdybać, dlatego poczekam ten tydzień.

Przejrzałem ten temat na xda i wyniki są od 4 do ponad 8h także ciężko jest określić bo każdy korzysta inaczej. Koleś dużo korzystal z aparatu i miał chyba 2.5h przy 26 lub 36%. Jeśli ktoś chce coś udowodnić to poda wynik na samym wifi w domu i będzie się cieszył 8h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Także widać, że z nowym softem spokojnie można koło 7h mieć z 90hz i qhd. Bo między rozdziałkami różnica jest koło 30 minut. 43bfd6e10151d86c33a60144e4840f3f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będziesz tyle mial w miksie dom/praca - wifi/dane to mocno rozważę ten transfer:) czego sobie i Wam życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Myroon
    W dniu 19.05.2019 o 20:31, thunderbolt napisał:

Rozczarowany bo od dawna ludzie narzekają na baterie w telefonach, dziurki na kamerke do selfie będą ulepszać i czytnik w ekranie który działa jak chce zamiast pozostawić na plecach i zająć się optymalizacją i baterią. Tymczasem podstawowe rzeczy będą zawodzić a ceny rosnąć za implementację eksperymentów i czekanie by w aktualizacji coś naprawili a inne zepsuli. 4 czy 5h czasu na ekranie to fatalny wynik, jednak nie zawsze masz możliwość skorzystania z prądu, miałem taką sytuację niedawno i całe szczęście że ostatecznie w szpitalu poratowano mnie gniazdkiem w rejestracji. w teście baterii 3300 xiaomi zrobiło robotę, dlatego poczekam ostatecznie na Wasze testy i nową Xperie.

Dokładnie. Nie obraziłbym się gdyby telefon był grubszy o te milimetry gdzie wystaje aparat ale w zamian z większą baterią. 
    Moim zdaniem jednak problem w tym, że to po prostu spisek ^^. Mniejsza bateria szybciej przestanie trzymać swój pierwotny wynik i tym samym ludzie zaczynają myśleć o wymianie na nowszy model. Nie oszukujmy się nikt w smartphone baterii nie wymienia. Wciąż jest sporo osób, którzy telefonu nie zmieniają co sezon czy dwa, a ruch na rynku trzeba utrzymać, nawet przy tak ogromnie rosnącej populacji hindusów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi