Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

bartekc00

Proszę zwrócić uwagę, że ten temat dotyczy wrażeń posiadaczy. Proszę nie być leniwym i zakładać nowe wątki lub kierować pytania w odpowiednie miejsce. Na ten moment wszystko ląduje tutaj w jednym worku, mimo że często niewiele ma wspólnego z wrażeniami.

Wiadomość dodana przez bartekc00

Rekomendowane odpowiedzi

PiPoLiNiO

Tak. Dystrybutora naklejkę też miałem. Ale to od zewnątrz, więc każdy może przykleić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak nie było oryginalnego loga przyklejonego od wewnętrznej strony folii one plus. To znaczy że ktoś zafoliowal i telefon był po zwrocie.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Telefon który ledwo co miał premierę a już miałby być oddawany a pudełko w dodatku miałoby być oklejone idealnie...
    Nie wiem, jak dla mnie to brzmi trochę nierealnie. Rozumiem, że kombinacje i sposoby są różne, ale żeby aż tak xD

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

U mnie były mikroryski na wyświetlaczu w lewym górnym roku, ramka aparatu tylnego miała ryskę, tył wysuwanego aparatu był delikatnie obdarty w 2 miejscach. Moje oko to chyba wszystko wyłapie, jak kupuje nowy sprzęt to zawsze zakładam rękawiczki i oglądam z każdej strony 😉.

Telefon oczywiście odsyłam w Poniedziałek, zamówię drugi, ale jak znowu będą jakieś rysy itp. to raczej zrezygnuje z zakupu. 

Jak czytam o braku tacki czy "kluczyka" to zaczynam mieć wątpliwości co do OnePlusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie kluczyka...
    Pracownik xkom'u zalecił właśnie sprawdzenie u nich w salonie, bo wspominał, że klient kupował i kluczyka nie było :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

@VIP_ONE Szkoda, że najbliższy X-KOM jest 170KM ode mnie, tak to bym na miejscu sprawdzał wszystko 😐.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

@ImageX7 rysy na wyświetlaczu? Przecież tam folia jest oryginalnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct
    Napisano (edytowane)

@PiPoLiNiO No właśnie to mnie zdziwiło, zdjąłem folie, odpaliłem jasną lampkę ledową i zauważyłem mikro ryski, widocznie przy montażu szkła jakoś zarysowali... Nie wiem 😐

Edytowane przez ImageX7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie to żaden telefon wydaje mi się, że nie będzie idealny. Zawsze użyte materiały itp mogą mieć jakieś delikatne naddatki itp, przyglądanie się z bliska to zawsze jest sposób na wyłapanie tego, natomiast chyba w każdym egzemplarzu się coś może znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

No ale kurde, żeby odprysk w ramce taki jak u mnie albo obita kamerka jak u kolegi, to trochę jednak lipa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

@VIP_ONE Da się z tym żyć, ale ja jestem przewrażliwiony na tym punkcie. Jak sam zarysuje to wiem, że to z mojej winy i że to ja zarysowałem, ale jak kupuje nowy sprzęt za 3300 zł to chce żeby był idealny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi