Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

bartekc00

Proszę zwrócić uwagę, że ten temat dotyczy wrażeń posiadaczy. Proszę nie być leniwym i zakładać nowe wątki lub kierować pytania w odpowiednie miejsce. Na ten moment wszystko ląduje tutaj w jednym worku, mimo że często niewiele ma wspólnego z wrażeniami.

Wiadomość dodana przez bartekc00

Rekomendowane odpowiedzi

Jasna sprawa, rozumiem Was i generalnie sam nie wiem co powiedzieć na ten temat.
    Możliwe, że przy montażu powstały takowe skazy.
    Kwestia jak do tego pochodzi kupujący, jeden machnie rękąz drugi będzie oglądać.
    Myślę, że każdy kto szanuje pieniądze raczej obojętnie nie przejdzie koło tego.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

@imageX7 no właśnie ja mam podobnie. Jak sam uszkodzę to boli, ale po czasie się przyzwyczajam jakoś. A jak kupuje nowe to ma być idealnie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

@PiPoLiNiO Właśnie przez to odsyłam w Poniedziałek. Zamówię drugą sztukę bo telefon naprawdę zacny, a nie chce wracać na S10 czy P30 Pro. ?

Niedługo wychodzi Sony Xperia 1, ale to też wielka niewiadoma i raczej musiałbym poczekać na testy. Jak druga sztuka będzie uwalona to raczej pójdę w Sony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Ja mam jeszcze s10+ bo nie sprzedała się nadal. Ale dla mnie op7 pro to telefon idelalny, 16 lat czekałem na takie urządzenie. A jak liczyłem sobie ostatnio, to przez ten czas miałem ponad 60 telefonów Dlatego jak wyślę, to chyba będę do bólu odsyłać i zamawiać kolejne sztuki.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

@PiPoLiNiO Dla mnie OP7P to najlepszy telefon jaki miałem do tej pory, a w ciągu roku miałem: iPhone XS, Samsung Galaxy S10+ i P30 Pro. Mając OP7P jestem gotowy zostać z nim na cały rok co u mnie akurat jest rzadkością ?.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vaiet
    3 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Ja mam jeszcze s10+ bo nie sprzedała się nadal. Ale dla mnie op7 pro to telefon idelalny, 16 lat czekałem na takie urządzenie. A jak liczyłem sobie ostatnio, to przez ten czas miałem ponad 60 telefonów emoji854.pngemoji854.pngemoji854.pngemoji854.png Dlatego jak wyślę, to chyba będę do bólu odsyłać i zamawiać kolejne sztuki.

Byłby idealny, jakby miał wejście słuchawkowe i slot na kartę pamięci :) Wtedy to naprawdę byłby ideał.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

@Vaiet 256 GB + chmura jest dla mnie wystarczające, a co do wejścia na słuchawki to mam Galaxy Buds które mi zostały po S10+ ?.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dejwid.
    5 minut temu, ImageX7 napisał:

@PiPoLiNiO Dla mnie OP7P to najlepszy telefon jaki miałem do tej pory, a w ciągu roku miałem: iPhone XS, Samsung Galaxy S10+ i P30 Pro. Mając OP7P jestem gotowy zostać z nim na cały rok co u mnie akurat jest rzadkością ?.

a mógłbyś szanowny kolego wymienić jego najważniejsze cechy które Ci się tak podobają - zwłaszcza porównując do 10+ i P30 Pro?? Sam się zastanawiam pomiędzy tymi trzema.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vaiet
    Teraz, ImageX7 napisał:

@Vaiet 256 GB + chmura jest dla mnie wystarczające, a co do wejścia na słuchawki to mam Galaxy Buds które mi zostały po S10+ ?.

Mam więcej muzyki offline, niż pamięci wewnętrznej w telefonie, nie mówiąc o zdjęciach z kilku ostatnich lat (i telefonów) oraz bibliotece offline z TIDAL HiFi. Może gdybym mieszkał w centrum dużej aglomeracji z ciągłym dostępem do LTE, to bawiłbym się w chmury i stream, kupił nawet drugą kartę konkretnie pod internet... Ale póki co pozostanę przy tym, co mam. Słuchawki bezprzewodowe będę musiał sobie sprawić, ale osobiście wolałbym móc nadal korzystać z moich Beyerów Xelento lub doków od Note 8, które do rozmów i muzyki w ruchu spisywały się idealnie. No ale może przynajmniej z tej bolączki braku "jacka" urodzi się kilka testów/artykułów sprzętu bezprzewodowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct
    Napisano (edytowane)

@Dejwid. Szybkość, płynność działania, bezramkowość, szybkie ładowanie, ekran żyleta - 90Hz, QHD+, lekka nakładka OxygenOS bez zbędnego syfu, długie wsparcie producenta, ultra szybki czytnik linii papilarnych który działa nawet z wilgotnym/mokrym palcem.  

Edytowane przez ImageX7
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi