Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

bartekc00

Proszę zwrócić uwagę, że ten temat dotyczy wrażeń posiadaczy. Proszę nie być leniwym i zakładać nowe wątki lub kierować pytania w odpowiednie miejsce. Na ten moment wszystko ląduje tutaj w jednym worku, mimo że często niewiele ma wspólnego z wrażeniami.

Wiadomość dodana przez bartekc00

Rekomendowane odpowiedzi

PiPoLiNiO

No z tym wilgotnym i mokrym to bym nie przesadzał. U mnie nie działa z mokrym. Ale S10+ też nie bardzo. Za to fakt, że jest błyskawiczny jak żaden inny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    [mention=122907]PiPoLiNiO[/mention] Dla mnie OP7P to najlepszy telefon jaki miałem do tej pory, a w ciągu roku miałem: iPhone XS, Samsung Galaxy S10+ i P30 Pro. Mając OP7P jestem gotowy zostać z nim na cały rok co u mnie akurat jest rzadkością .
    Moja historia jest identyczna: iPhone XS max, S10 plus i p30 pro. Już teraz widzę, że zostanę z op na dłużej. Jest idealny pod moje wymagania i do mojej pracy

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

@PiPoLiNiO U mnie działa normalnie, testowałem w wannie - mokry palec + para na wyświetlaczu i czyta 😉.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mokrym/wilgotnym palcem to i fizyczny czytnik ma problem, a co dopiero czytnik w ekranie, więc co to za problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Napisałbym kilka zdań o op7 po kilku dniach zabawy, ale to żałosne forum nie działa...

Wytapane z OnePlus 7 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fudiasz
    1 minutę temu, memphis21 napisał:

Napisałbym kilka zdań o op7 po kilku dniach zabawy, ale to żałosne forum nie działa...

Wytapane z OnePlus 7 Pro

Czekam na wrażenia. Mnie przed kupnem op7pro powstrzymuje premiera k20pro. Dzisiaj bawiłem się w xkomie i tak na szybko to telefon robi piekielne wrażenie, obawiałem się rozmiaru ale jest super,dawno żaden telefon nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Z decyzją czekam do końca tygodnia czy to będzie op7pro,k20pro,pixel3a(czysty os i aparat, czy może któryś z iPhone)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shados
    90Hz i automat.
    U mnie zawsze był problem z baterią i miałem o jakieś dobre 1,5h mniej niż reszta userow. Zdążyłem do tego przywyknac xD. Głównie LTE zabawa aparatem w terenie.

Wytapane z OnePlus 7 Pro

To musi być jakaś apka, która nie jest wykrywana przez system? Ja tak miałem np. z Feedly - od pewnej aktualizacji bateria znikła w oczach podczas połączenia z siecią mimo, iż sama aplikacja nie była używana. Co ciekawe na Feedly Classic już takiego problemu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

To jak mogę to sprawdzić. Mam tylko apki które potrzebuję

Wytapane z OnePlus 7 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    all999

Jest jakiś update?

Mój OP7 już spakowany, więc nie sprawdzę. Jednak za duży dla mnie.f457eb950ee55991f45aeac7acefaca1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

U mnie nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi