Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

bartekc00

Proszę zwrócić uwagę, że ten temat dotyczy wrażeń posiadaczy. Proszę nie być leniwym i zakładać nowe wątki lub kierować pytania w odpowiednie miejsce. Na ten moment wszystko ląduje tutaj w jednym worku, mimo że często niewiele ma wspólnego z wrażeniami.

Wiadomość dodana przez bartekc00

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowałem z oficjalnej strony. Oni twierdzą że oddać można jeżeli pudełko było nienaruszone (nie została zdjęta folia).

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll

Nigdy tak nie było, może coś pokręciłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Dla mnie rozmowy to super sprawa w porównaniu do iPX

Wytapane z OnePlus 7 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może po prostu mam uszkodzony model i dlatego tak jest. cały czas wszyscy mi mówią że rozmawiam tak jakbym rozmawiał przez jakąś rurę albo wziął sobie rurę do twarzy przystawił przez rurę rozmawiał (taką PCV).

włączyłem sobie nagrywanie rozmów i rzeczywiście ścina mój głos i jest taki niewyraźny.

Ale to tylko przez telefon jak z kimś rozmawiam. Jak wysyłam wiadomości głosowe na Facebooku to jest wszystko okej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne. Ale najpierw sprawdził bym kartę od innego operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    5 minut temu, meliorus napisał:

Może po prostu mam uszkodzony model i dlatego tak jest. cały czas wszyscy mi mówią że rozmawiam tak jakbym rozmawiał przez jakąś rurę albo wziął sobie rurę do twarzy przystawił przez rurę rozmawiał (taką PCV).

włączyłem sobie nagrywanie rozmów i rzeczywiście ścina mój głos i jest taki niewyraźny.

Ale to tylko przez telefon jak z kimś rozmawiam. Jak wysyłam wiadomości głosowe na Facebooku to jest wszystko okej.

To ciekawe co piszesz. Ja mam znowu zupełnie inne odczucie. Rozmowy są świetne. Tylko Samsung miał lepsze. Oneplus przebija P30 Pro, Iphone XS i Iphone X. Tak jak napisał @PiPoLiNiO zmień kartę a jak nie pomoże to ustawienia fabryczne. Jeżeli to nic nie da to wyślij na serwis. To musi być wada fabryczna lub softwarowa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art12
    Jesteś pewny? Aktualizacja pojawiła się wczoraj https://forums.oneplus.com/threads/oxygenos-9-5-4-9-5-5-for-oneplus-7-pro-global-eu.1039379/
    Z tym, że są jakieś zawirowania w nazewnictwie Aktualizacja dla modelu EU (GM21BA) ma oznaczenie 9.5.5, natomiast dla modelu US/Global (GM21AA) 9.5.4.
    Na modelu EU w Polsce aktualizacja nie jest jeszcze dostępna z automatu, ale na szczęscie można pobrać zip z full rom (mam roota). Nie testowałem jeszcze zmian.
    Potwierdzam. Secure VPN na Niemcy i wykrywa 9.5.5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    9 godzin temu, memphis21 napisał:

To jak mogę to sprawdzić. Mam tylko apki które potrzebuję

Wytapane z OnePlus 7 Pro

W optymalizacji baterii masz wszystko ustawione na "optymalizuj" czy wyłączyłeś optymalizacje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Wszystkie optymalizowane

Wytapane z OnePlus 7 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne. Ale najpierw sprawdził bym kartę od innego operatora.
    Jak przełożę kartę do oneplus 6t to wszystko jest super. Tylko na one plus 7 jest problem.
    Oddałbym, ale skorzystałem ze zniżki studenckiej podejrzewam, że już drugi raz nie będę mógł przy zakupie jej wykorzystać... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi