Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

bartekc00

Proszę zwrócić uwagę, że ten temat dotyczy wrażeń posiadaczy. Proszę nie być leniwym i zakładać nowe wątki lub kierować pytania w odpowiednie miejsce. Na ten moment wszystko ląduje tutaj w jednym worku, mimo że często niewiele ma wspólnego z wrażeniami.

Wiadomość dodana przez bartekc00

Rekomendowane odpowiedzi

art12
    Gdzie ? Ota? Ja nie mam. Chyba, że sprawdzasz przez oxygen updated ?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

VPN Niemcy i instalujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    10 minut temu, art12 napisał:
    46 minut temu, seb84 napisał:
    Gdzie ? Ota? Ja nie mam. Chyba, że sprawdzasz przez oxygen updated ?

VPN Niemcy i instalujesz.

Jak to ustawić jeżeli można wiedzieć ? :) Ustawić profil VPN w ustawieniach oxygen ? Jeżeli tak to co wpisać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art12

@seb84 Instalujesz Secure VPN, przełączasz na Niemcy, szukasz aktualizacji i gotowe :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, musisz ściągnąć aplikację ze sklepu Play. Wpisz w wyszukiwarce sklepu play samo "vpn" i Ci wyskoczy. Pobierz Thunder VPN czy tam inny wynalazek, połącz się z serwerem Niemcy, przejdź do ustawień telefonu i wyszukaj aktualizacje. Voila.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84

Dzięki chłopaki. Poszło elegancko. Jutro mam do zrobienia z 300 zdjęć więc dam Wam znać czy jest poprawa

dodana zawartość

Pewnie już to było ale czy ktoś używa rozdzielczości tylko FHD+ ? Ja używałem automatyczną ale mam wrażenie, że ta qhd była ciągle włączona. Tak jakby system w ogóle nie przełączał się na niższą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie a czemu akurat na Niemcy trzeba się przełączyć i normalnie jak się da sprawdź aktualizację to nie ma ? To normalna praktyka że z DE trzeba pobierać aktualizację ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu jest to takie pokazanie, kto jest dla firmy piorytetm większym.
    Dlatego nie zdziwiłbym się jakby ludzie kupujący z Niemiec na premierze dostawali jakiś gratis. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Witam
    Przyszła kolej abym ja coś napisał na temat OnePlus 7 Pro.
    Przesiadłem się z iPhone X i do niego mam bezpośrednie porównanie.
    Strasznie obawiałem się jego gabarytów po przesiadce, ale po kilku dniach zabawy już się przyzwyczailen (idealnie by było gdyby posiadał ekran jakieś 6,4-6,5 cała). Te 6,67 to naprawdę duży klocek
    Wykonanie- telefon w moim opinie jest prześliczny. Fajnie leży w dłoni, ale nie ma co ukryeac że jest śliski. Zaoblenia mogą się podobać. Wszystko jest spasowane wzorowo i nie mam się do czego przyczepić.
    Ekran - co tu dużo mówić. To jest miód dla moich oczu. Ekran jest bajeczny, a odświeżanie w 90 Hz robi piorunujące wrażenie. OnePlus zawsze uchodził za bardzo szybkie telefony, ale to to już jest jakiś level super hiper hard . Barwy, są bardzo dobre a czytelność w słońcu dla mnie lepsza niż na iPhonie. Czasami tylko zdarza mi się że jakiś przycisk nie ten nacisne bo jest klawiatura rozlana od brzegu do brzegu (nie to nie jest ghost touch :-)
    Płynność działania- myślę że tutaj nie ma co mówić MISTRZOSTWO ŚWIATA!!! Wszystko tutaj bajecznie pływa.... Nie ma co więcej pisać
    Dźwięk- nie jestem audiofilem i nie mam super słuchawek ale jakość dźwięku dla mnie jest dobra. W porównaniu do iPhone trudno mi ocenić xD. Głośniki stereo też robią robotę. Działają prawie tak dobrze jak w
    Aparat - jestem baaaardzo zadowolony z jakość wykonywanych zdjęć. I to w dodatku z wszystkich trzech i obiektywów. Zdjęcia są ostre i wyraźne. W nocy ten sprzęt cyka cudne foty. IPhone nawet się do niego nie umywa. TRYB porterwowy działa podobnie. Nie jestem ekspertem w dziedzinie fotografii ale spokojnie aparaty dają radę dla kogoś kto chce cyknac szybką fotę. Bardzo poprawili ta kwestie względem poprzedników. Trochę się tego obawiałem że będę miał gorszy aparat niż w iPhonie ale się mylilem.
    Bateria- tutaj jest ok. Brakuje mi troche indukcyknego ładowania ale jest szybkie po kablu więc daję radę. Myślę że jeszcze jest za krótki okres aby dokładniej coś powiedzieć na jej temat.
    Ogólnie jestem bardzo zadowolony z przesiadki i myślę że to najlepszy sprzęt jaki do tej pory posiadałem :-=)). Gorąca polecam
    Jak macie jakieś pytania do dawajcie

Wytapane z OnePlus 7 Pro

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art12
    Panowie a czemu akurat na Niemcy trzeba się przełączyć i normalnie jak się da sprawdź aktualizację to nie ma ? To normalna praktyka że z DE trzeba pobierać aktualizację ? 
    Czasem też Kanada. Nie ms co się rozwodzić nad tym tylko pobierać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem update i jak by interfejs bardziej plynny się zrobił , i więcej mam wolnego ramu w cpu-z 🙂 ale to muszę z dobę poczekać bo nie pamiętam ile miałem wcześniej bezpośrednio po restarcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi