Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

bartekc00

Proszę zwrócić uwagę, że ten temat dotyczy wrażeń posiadaczy. Proszę nie być leniwym i zakładać nowe wątki lub kierować pytania w odpowiednie miejsce. Na ten moment wszystko ląduje tutaj w jednym worku, mimo że często niewiele ma wspólnego z wrażeniami.

Wiadomość dodana przez bartekc00

Rekomendowane odpowiedzi

mckay

Poprawki bezpieczeństwa w nowej aktualizacji z kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A panowie po aktualizacji praktykuje się jeszcze zrobienie dodatkowo czyszczenie pamięci podręcznej czy jakos tak to bylo, kiedys na S6, po aktualizacji trzeba bylo wejsc w ten tryb nie pamietam juz jaki i zrobienie tego czyszczenia itd 😉 lol 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mckay Moim zdaniem trochę śmiech na sali :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks
    Generalnie zrobienie aktualizacji przez aplikację Oxygen updater, bądź sposobem zmiany kraju przykładowo na Niemcy wpływa w jakiś sposób na działanie telefonu?
    Teoretycznie aktualizacja nie dedykowana dla nas, więc pytanie czy niesie to sa sobą jakieś różnice?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Nie ma żadnego wpływu. Updater wybiera aktualizacje dla twojego regionu. Najzwyczajniej pomija kolejkę i pozwala pobrać aktualizację w momencie jej wydania.
    Jestem w UK i także nie dostałem tej aktualizacji do 9.5.5 a przez updatera była. Zrobiłem i działa normalnie.
    Z resztą nie pierwszy raz tak aktualizuje oneplus.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam

Opiszę moje wrażenia bardzo krótko, by nie chcę wdać się w niepotrzebną polemikę. Napaliłem się na ten telefon potwornie, po przeczytanych recenzjach i obejrzanych filmach na YT. Zamówiłem, wczoraj go odebrałem a dzisiaj jest już spakowany i przygotowany do odwózki. Cały dzień "walki" z tym urządzeniem, by działał przynajmniej tak jak mój półtoraroczny Huawei mate 10 pro.No niestety, dawno nie widziałem tak mocno niedopracowanego urządzenia. Czułem się jak beta tester, i to chyba najłagodniejsze określenie. Wyliczę krótko, co mnie najbardziej wkurzyło.

1 aparat- zdjęcia w porównaniu z mate 10 pro - słabe (nieostre, kolory wyprane)

2 jakość rozmów - na ulicy nic nie słyszałem, moi rozmówcy też narzekali, że mnie nie słyszą

3 ekran - hmmmm , tyłka nie urywa a na dodatek częsty brak reakcji na dotyk na krawędziach, zacinki przy wybudzaniu, częsty brak powiadomień.

4 waga - jak na swój rozmiar to dosyć ciężki, ale do tego można  się przyzwyczaić, rozmiar akceptowalny. Wbrew pozorom, gabarytami niewiele większy od mate 10 pro

Domyślam się, że zaraz ktoś powie ślepy i głuchy, ale na prawdę proszę mi wierzyć, że decyzja o zwrocie urządzenia była ciężka. Nie po to wydaje się tyle kasy, by cofać się , kupując nowy telefon. To tylko tak na szybko opisałem moje wrażenia. Był to mój pierwszy oneplus, więc nie odnoszę się do jego poprzedników. Może to kwestia softu, może kiedyś to poprawią, ale wtedy pewnie będzie tańszy. Reasumując - zawiodłem się. Pozdrawiam

Edytowane przez slawo0907

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AJ7

Czasem mam wrazenie jak czytam te ubolewania, ze ja mam jakis kompletnie inny telefon...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    all999
    Czasem mam wrazenie jak czytam te ubolewania, ze ja mam jakis kompletnie inny telefon...
    Masz inny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie po to pisałem, by komuś obrzydzić użytkowanie telefonu. Opisałem tylko i wyłącznie moje odczucia. Może to był w wadliwy egzemplarz - nie wiem, więc proszę to uszanować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jck69
    Dokładnie, żadnej wady co ludzie opisują. Przypominam, że to elektronika i zawsze może się zdążyć gorzej wykonany model. Ja jestem zadowolony w 100%. Przesiadka z 6t.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 minuty temu, jck69 napisał:

Dokładnie, żadnej wady co ludzie opisują. Przypominam, że to elektronika i zawsze może się zdążyć gorzej wykonany model. Ja jestem zadowolony w 100%. Przesiadka z 6t.

To poczytaj sobie forum oneplus i xda.................właśnie ja za późno tam zajrzałem  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi