Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

bartekc00

Proszę zwrócić uwagę, że ten temat dotyczy wrażeń posiadaczy. Proszę nie być leniwym i zakładać nowe wątki lub kierować pytania w odpowiednie miejsce. Na ten moment wszystko ląduje tutaj w jednym worku, mimo że często niewiele ma wspólnego z wrażeniami.

Wiadomość dodana przez bartekc00

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@slawo0907 gratuluję podejścia do nowego urządzenia!? Nie mogę się z tobą zgodzić bo sam miałem przez 1,5 roku Mate 10 pro i OnePlusa 7 pro pod prawie każdym względem jest lepszy. Mate 10 pro miał tylko lepiej trzymającą baterię. Dla mnie 7 pro ma lepszy aparat, wyświetlacz i w nim w końcu przychodzą powiadomienia. ? Jak można ocenić telefon po jednym dniu użytkowania ba... konfiguracji! ???

@Zordon1985 owszem tak było w OnePlus 3 i 3t bo sam miałem 3T ale teraz w 7 pro jest bardzo dobrze. ? 

Edytowane przez misiuu21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 minut temu, misiuu21 napisał:

@slawo0907 gratuluję podejścia do nowego urządzenia!? Nie mogę się z tobą zgodzić bo sam miałem przez 1,5 roku Mate 10 pro i OnePlusa 7 pro pod prawie każdym względem jest lepszy. Mate 10 pro miał tylko lepiej trzymającą baterię. Dla mnie 7 pro ma lepszy aparat, wyświetlacz i w nim w końcu przychodzą powiadomienia. ? Jak można ocenić telefon po jednym dniu użytkowania ba... konfiguracji! ???

@Zordon1985 owszem tak było w OnePlus 3 i 3t bo sam miałem 3T ale teraz w 7 pro jest bardzo dobrze. ? 

a

A jednak można, można................a jak myślisz czemu nie oddałam mate po jednym dniu?....................pomyśl, nim napiszesz, myślenie nie boli.............

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    [mention=90732]slawo0907[/mention] gratuluję podejścia do nowego urządzenia! Nie mogę się z tobą zgodzić bo sam miałem przez 1,5 roku Mate 10 pro i OnePlusa 7 pro pod prawie każdym względem jest lepszy. Mate 10 pro miał tylko lepiej trzymającą baterię. Dla mnie 7 pro ma lepszy aparat, wyświetlacz i w nim w końcu przychodzą powiadomienia. Jak można ocenić telefon po jednym dniu użytkowania ba... konfiguracji!

[mention=380728]Zordon1985[/mention] owszem tak było w OnePlus 3 i 3t bo sam miałem 3T ale teraz w 7 pro jest bardzo dobrze.  

Dokładnie mam te same odczucia. Powiadomienia przychodzą na czas tylko wystarczy poszperać w ustawieniach. To nie wina oneplus tylko androida. Z powiadomieniami największy problem miałem ... uwaga... W Samsungu s10 plus. Jak wszedł w uśpienie to powiadomienia przychodziły mi dopiero jak go wybudziłem. W iPhone niektóre aplikacje w ogóle nie generowały powiadomień . Huawei miał to najlepiej rozwiązane bo wszystko można było ustawić ale domyślnie też było wyłączone. W op na razie powiadomienia przychodzą mi wszystkie . W aucie nie mam żadnych problemów z bluetooth. W Samsungu i w iPhone miałem problem rozłączania innych urządzeń bluetooth jak połączyłem się z zegarkiem a w Huawei i w op tego problemu nie ma . Naprawdę nie wiem gdzie widzicie te problemy. Mam nadzieję, że nie zepsuje się nic po pewnym czasie eksploatacji telefonu bo na razie jestem bardzo zadowolony. Dzisiaj zrobiłem ok 300 zdjęć więc wieczorem napiszę krótkie moje odczucia po aktualizacji w odpowiednim dziale

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już tak na koniec, żeby nie spamować, każdy ma inne oczekiwania za sprzęt za taką kasę...............................to porażka.........koniec bye.....do miłego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    Już tak na koniec, żeby nie spamować, każdy ma inne oczekiwania za sprzęt za taką kasę...............................to porażka.........koniec bye.....do miłego
    Czemu porażka jak sam napisałeś , że może to wina egzemplarza ? Nie generalizujmy aczkolwiek nawet jeżeli to wpadka to nie powinna się zdarzyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@seb84 ciekawe kiedy przestaniesz być z niego zadowolony? :D Jak się nie mylę to w ciągu 2-3 tygodni "przerobiłeś" S10+, P30Pro i teraz OP7Pro? Myślałem że ja szybko zmieniam telefony, ale Ty masz "miszcza" ;) 
    Reasumują dla CIEBIE wybór pomiędzy 3 powyższymi + iPXS - OP7Pro zamiata resztę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przesiadce z Note 9 mogę tylko napisać, że jestem mega zadowolony. Co prawda z Note'a też byłem. Ale nie mam większych problemów. Jednego wieczoru przestał mi działać ambient display ale kolejnego dnia już było ok. Zresztą ostatnia aktualizacja adresowała ten problem. Powiadomienia - bez problemu. Jakość połączeń - bez problemu. BT w aucie - bez problemu. Dwa podłączone urządzenia BT na raz - bez problemu. Bałem się trochę przejścia z Samsunga. To mój pierwszy oneplus. Na pewno wolałbym zupełnie płaski ekran. Ale z tym w 7 pro da się żyć. Mógłby być większa bateria ale i tak nie jest źle. A co najważniejsze ekran nie ma żadnych dziur ani notchy co dla mnie dyskwalifikuje telefon. I dlatego nie czekam na Note 10 choć byłem wierny tej serii od modelu numer 1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gentillo ale Note tez ma przecież zaokrąglony ekran.
    Jak jest w dialerze? Oddzwonienie np. na ostatnie połączenia - tylko się dotyka i dzwoni, czy można przesuwać na boki podobnie jak w Samsungach, w lewo sms, w prawo dzwoni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    [mention=134525]seb84[/mention] ciekawe kiedy przestaniesz być z niego zadowolony?  Jak się nie mylę to w ciągu 2-3 tygodni "przerobiłeś" S10+, P30Pro i teraz OP7Pro? Myślałem że ja szybko zmieniam telefony, ale Ty masz "miszcza"  
    Reasumują dla CIEBIE wybór pomiędzy 3 powyższymi + iPXS - OP7Pro zamiata resztę?
    iPhone mnie bardzo zniesmaczył (problemy z bluetooth, z niedziałającym ekranem i głośnikiem, kilka razy serwis i wisienka na torcie to throttling, który powodował, że telefon zwalniał a obraz robił się kompletnie nieczytelny) więc mogę być nieobiektywny. Samsung niestety jednak dalej gdzieś zamuli, zwolni. Przyznam się , że tego nie dostrzegałem bo nie wiedziałem, że Huawei i oneplus są tak szybkie i płynne. Gdybym miał wybierać to jednak rozważyłbym op 7pro i p30 pro że względu na bezproblemowosc i płynność systemu aczkolwiek te 90hz widać gołym okiem nawet względem p30 pro. Jednak znam Twoje zdanie na temat telefonów i myślę, że powinieneś zostać z iPhone bo i tak do niego wrócisz :).
    1. Samsung jeżeli chcesz mieć dużą funkcjonalność systemu
    2. Huawei p30 pro jeżeli szybkość , płynność systemu. Poza tym bardzo szczegółowe zdjęcia ale trochę "wyprane" i świetna bateria
    3. Oneplus 7 pro jeżeli najważniejsze są wrażenia z użytkowania telefonu (płynność, szybkość, wibracje). Zdjęcia wieczorem są bardzo dobre ale w dzień gorsze od tej dwójki.
    4. iPhone ze względu na ekosystem, gry i przyjemność użytkowania aczkolwiek jego braki w systemie na chwilę obecną mnie odrzucają
    Ja wybrałem oneplus 7 pro i jeżeli nie będzie z nim problemów technicznych lub software to z nim zostaje.
    Ps: wygląd czystego androida jest mizerny względem IOS ale to kwestia gustu

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@seb84 mam o tyle dobrze że nie jestem uwalony w ekosystemie ;) I nigdy nie uważałem iPhone za the best phone ever, jak mam iPhone to brakuje mi funkcjonalności androida, jak mam androida to brakuje mi iPhone :D taki zryty łeb, nie dogodzisz Panie :D
    Najbardziej mi jednak brak dual sim, esim na iPhone jest mega nieciekawie rozwiązany...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi