Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

bartekc00

Proszę zwrócić uwagę, że ten temat dotyczy wrażeń posiadaczy. Proszę nie być leniwym i zakładać nowe wątki lub kierować pytania w odpowiednie miejsce. Na ten moment wszystko ląduje tutaj w jednym worku, mimo że często niewiele ma wspólnego z wrażeniami.

Wiadomość dodana przez bartekc00

Rekomendowane odpowiedzi

all999

A jeśli dostanie te słuchawki? Ciekawe jak zareagujecie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll
    Ze co? Masz jaja by napisac na czacie ze masz niesprawny tel i w zamian chcesz sluchawki? No debil... A jak kupujesz samochod i Ci nie dziala cos to idziesz i mowisz ze chcesz nowe opony? Wez sie po prostu nie osmieszaj
    Szanujmy się.
    To nie forum "bejcy".
    Dezaprobatę można wyrazić w kulturalny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rob555

To jest typowy troll ktory chce zwrocic na siebie uwage. Gosc swoimi komentarzami przedstawia poziom Janusza na promocji z biedry. Kazdy ma swoje fanaberie ale ten "zaciesz" i chwalenie sie czyms takim to poziom dna. Tematem tego watku jest wrazenie z uzytkowania op7pro a nie taka pajacerka.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    30 minut temu, rob555 napisał:

Ze co? Masz jaja by napisac na czacie ze masz niesprawny tel i w zamian chcesz sluchawki? No debil... A jak kupujesz samochod i Ci nie dziala cos to idziesz i mowisz ze chcesz nowe opony? Wez sie po prostu nie osmieszaj

Nie pochwalam tego, ale w praktyce tak to często wygląda. W sumie w prawach rękojmi też jest coś takiego, że można żądać rekompensaty za wady produktu.

W firmie bierzemy sporo aut flotowych i często zdarza się, że coś nie gra. To jakaś rysa, to czegoś brakuje co było w specyfikacji (raczej drobne rzeczy), wówczas dealer zawsze dorzuca jakiś "gratis" w ramach rekompensaty, bo ogólnie to nie ma opcji, żeby auta nie przyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

E tam troll. 
    Ja nie raz też pisałem do firm, że w ramach rekompensaty za coś przydało by się abym otrzymał coś od firmy abym czuł się dobrze potraktowany. 
    Niejednokrotnie otrzymywałem wybrany przez siebie produkt, więc dlaczego OnePlus nie miał by dać słuchawek? 
    Serwis OnePlus to dno i przekonałem się o tym już 2 razy. 
    Nie szanują w ogóle klienta który nie kupił urządzenia bezpośrednio od nich a zgłasza reklamację u nich na czacie. Zwodzą, odsyłają jeden do drugiego, obiecują a na koniec pokazują środkowy palec i każą iść tam gdzie się kupiło. 
    Po wojnie ze szkłem do OP6T powiedziałem, że więcej nie kupie ich urządzeń no ale coś we mnie pękło i kupiłem 7 Pro. I tu też się na mnie wypięli bo telefon zakupiony nie u nich i powiedzieli, żebym poszedł do sklepu w którym był kupiony. 
    Jeżeli to się nie zmieni, to stracą dużo ludzi. A przytrzymać ich będą mogli tylko zmianą podejścia lub wysyłaniem gratisów w celu przekupstwa ludzi. 
    Dla mnie to żadna cebulandia oczekiwać od producenta jakiegoś zadośćuczynienia. 
    Wstyd to kraść i z du*y spaść.... 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Ale dlaczego się dziwisz, że kupując od dystrybutora producent odsyła Cię do niego? Tak jest z każdym towarem na świecie. Jeśli coś ma dystrybutora i od niego jest kupione, to najpierw reklamujesz u niego. Czasami są wyjątki, ale ogólnie to właśnie jest normalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks
    Napisano (edytowane)

No właśnie nigdy wcześniej przy reklamacji telefonów się z tym nie spotkałem. Pierwsze było OnePlus w moim doświadczeniu. 
    Reklamowałem Motorole zakupione na straganach - były wysyłane do producenta/serwisu
    Każdy samsung który wymagał napraw a zawsze odkupowany był od kogoś, nawet bez dowodu zakupu - naprawiany był przez serwis Samsung
    Każdy iPhone niezależnie gdzie kupiony - naprawiany był przez Apple
    Z każdym innym modelem mógł bym napisać to samo. 
    OnePlus niestety ma w środku d klientów którzy zakupili ich urządzenie od pośrednika - co lepsze sami robili event 17 maja i sami te telefony sprzedawali a John Lewis im tylko udostępnił lokal. No ale paragon jest z John Lewis więc Panie Damianie - mamy Pana w głębokim poważaniu. 

Edytowane przez iMoCks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie pochwalam tego, ale w praktyce tak to często wygląda. W sumie w prawach rękojmi też jest coś takiego, że można żądać rekompensaty za wady produktu.
    W firmie bierzemy sporo aut flotowych i często zdarza się, że coś nie gra. To jakaś rysa, to czegoś brakuje co było w specyfikacji (raczej drobne rzeczy), wówczas dealer zawsze dorzuca jakiś "gratis" w ramach rekompensaty, bo ogólnie to nie ma opcji, żeby auta nie przyjąć.
    Dokładnie o to mi chodzi. Widocznie nie wyczuli mej ironii...
    Myślałem, że wśród ludzi, takie myślenie jak opisałeś jest normalne. Najwidoczniej nie jest. Albo tutaj na forum siedzą same dzieci, które kupują telefony za kieszonkowe od rodziców i nie znają życia.
    Zakończmy te wycieczki osobiste i wróćmy do tematu dyskusji.
    Nie zmienia to faktu, ze po prostu czuje sie mocno rozczarowany podejściem oneplusa.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MC12

Abstrahując od powyższych dyskusji, chciałbym podzielić się skromną ciekawostką jaką odkryłem w OP. Pewnie większość o tym wie, ale napiszę o co chodzi. Po wejściu w ustawienia - narzędzia - tryb gry - tryb fnatic - kliknięcie parę razy na logo organizacji fnatic -wpisanie hasła dostępu alwaysfnatic - odblokowuje 3 dodatkowe tapety z motywem fnatic, które będą dostępne w opcji wyboru tapet. Niby mało znaczący szczegół, ale że im się chciało 😀

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi