Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

bartekc00

Proszę zwrócić uwagę, że ten temat dotyczy wrażeń posiadaczy. Proszę nie być leniwym i zakładać nowe wątki lub kierować pytania w odpowiednie miejsce. Na ten moment wszystko ląduje tutaj w jednym worku, mimo że często niewiele ma wspólnego z wrażeniami.

Wiadomość dodana przez bartekc00

Rekomendowane odpowiedzi

Boją się cokolwiek pisać, bo jednak smartfon za takie pieniądze ma jednak sporo wad. Ja narzekam na tryb głośnomówiący. dużo osób mi raportuję, że jak rozmawiam na głośnomówiącym to ciężko mnie jest zrozumieć, bo ucina i cos przerywa. A zasięg mam na full. Nawet używając WiFiCalling ludzie takie cos mi raportują. Trochę lipa, że podstawowa funkcja telefonu tak marnie nie działa.
    Co do reszty, nie mogę powiedzieć złego słowa.
    Bateria super robi wrażenie to że nawet na trybie 90 hz, potrafi wytrzymać cały dzień. A na 60 hz, cały dzień jeździliśmy na rowerach na wakacjach używałem nawigacji, jakie bylo moje zdziwienie, gdy po powrocie do domu zostawało jeszcze około 40% baterii :D
    Aparat też super, robi bardzo bajkowe zdjęcia. Z Latarni morskiej robiłem zdjęcia z bezstratnym zoomem i wychodziły bardzo ładnie.
    ilość pamięci wewnętrznej w telefonie, spokojnie wystarcza na za chomikowanie zdjęć z kilku wypraw.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja powiem, że nie mogę się nauczyć korzystać z czytnika linii papilarnych w ekranie. W OP6 nie miałem tylu pomyłek.

No iii wytarła mi się powłoka oleofobowa w dwóch miejscach (na zgięciach).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Zakupiłem OP7Pro w dniu eventu w Londynie. 
    Po tygodniu wymieniłem telefon na kolejną sztukę z racji wad - ghost touch, marna kamera - spodziewałem się poprawy której nie było. 
    Poddałem się i odsprzedałem telefon. 
    Po kilku miesiącach przejrzałem wątki na forum i po obejrzeniu zdjęć i informacjach o braku ghost touch po kilku aktualizacjach postanowiłem dać mu kolejną szansę. 
    Po 2 dniach poszukiwań udało mi się namierzyć wersję Nebula Blue 12GB RAM i 256GB nówkę, zafoliowaną, nie macaną przez nikogo i za "śmieszną" kwotę. 
    Po zadaniu kilku kluczowych pytań i uzyskaniu na nie odpowiedzi od sprzedającego postanowiłem go kupić i tak od wczoraj ponownie stałem się posiadaczem OP7Pro. 
    Po rozpakowaniu telefon odrazu zawołał o aktualizację do najnowszej dostępnej stabilnej wersji oprogramowania. 
    Jakież było moje zdziwienie po pstryknięciu kilku fotek na szybko i przejrzeniu ich na komputerze. 
    Teraz ten telefon zasługuję na zakup. 
    Mam tylko nadzieję, że nie popsują nic przy kolejnych aktualizacjach. 
    Teraz z czystym sumieniem mogę każdemu ze znajomych polecić ten telefon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi