Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

bartekc00

Proszę zwrócić uwagę, że ten temat dotyczy wrażeń posiadaczy. Proszę nie być leniwym i zakładać nowe wątki lub kierować pytania w odpowiednie miejsce. Na ten moment wszystko ląduje tutaj w jednym worku, mimo że często niewiele ma wspólnego z wrażeniami.

Wiadomość dodana przez bartekc00

Rekomendowane odpowiedzi

Dzonzi

kurczę w którym miejscu w s10 jest ten świecący piksel z czujnika, bo nie widzę XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Bo musisz mieć rozmowę włączoną. Inaczej na logikę bezsensu aby działał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi

Może i fajny ten oneplus, taki nie za mały. Gdyby miał maks. 6.2 cala to może bym wymienił za s10, ale zaczekam na testy, bo wygląda na to, że aparat ma gorszy.

Co do odblokowywania to i tak odblokowuje twarzą, bo jest mega szybkie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Po pierwszym ładowaniu. Ponad 2h na 25% to podobnie jak na s10+. Ekran qhd i 90hz.

Jednak tu jak na s10 są od dźwięków z głośników drgania na plecach.

Zdjęcia w trybie nocnym są lepsze w OP. I to dosyć mocno bo niemal brak szumów. 33cbbef0b93334e94037a13d43305cbf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie 6:30 i jeszcze prawie 1/5 baterii. Po recenzjach bałem się że będzie gorzej. 07490e691cc4a39a0d4c261d938814d4.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    all999

Jest ok.

Korzystał ktoś z Was z ubezpieczenia z Revolut, albo bezpośrednio z Allianz? Bezpośrednio wychodzi sporo taniej.

https://www.simplesurance.pl/ubezpieczenie-telefonu-komorkowego?gclid=CjwKCAjw5pPnBRBJEiwAULZKvktgA1GWcZIjck47eyMi4KOw6D78QTpxfjP0V9Td20TIwWlsUlt5pBoCD8YQAvD_BwE

14df715ad676c62c5e05f63f94375979.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mckay

Bateria całkiem poprawna.

Screenshot_20190523-050220.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o odblokowanie telefonu za pomocą skanera odcisku palców. Urządzenie zawsze używa do tego maksymalnej jasności ekranu?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AJ7

Wiem, ze dla wielu to zabrzmi naiwnie, ale dla mnie to jest pierwszy nie-iPhone w zyciu

i czuje sie jakbym do tej pory siedzial w jaskini i nie wiedzial, ze na zewnatrz swieci slonce ;)

W ogole zdecydowalem sie w koncu na zmiane po ostatniej konferencji Google i/O i przepasci jaka dzieli dzis

zarozumialego Cooka a to z jaka predkoscia dziala nowy Google Assistant... I dokladnie w czasie zgral sie z tym ten super telefon.

OP7 Pro - absolutna rewelacja. Dla mnie wazne - czuc zdecydowanie produkt super premium, o wiele bardziej

niz inne telefony jakie mialem w reku typu Samsung czy LG. Moze to po czesci ciezar i ten niesamowity ekran?

System OS bez wad. Wszystko super plynne, wszystko ma sens. Tyle po jednym krotkim dniu uzywania :)

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@AJ7 android w wielu aspektach zmiata iOS, antyfan wczoraj w pierwszych wrażeniach mówił że prędkościowo OP7 Pro wciąga jego XS Max.
    Oby Ci się sprawdził, bo ja już parę razy przerabiałem zmiany i zawsze powrót do iPhone (mimo że nie jestem uwalony w ekosystem), ale teraz sam zaczynam ciężko myśleć na OP7 Pro :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi