Skocz do zawartości
Slepy

Google zawiesza współpracę z Huawei.

Rekomendowane odpowiedzi

Komu potrzebna chmura jesli nie bedzie podstawowych aplikacji jesli huawei wypusci swoj system to skonczy jak bada samsunga sila androida to sklep play i aplikacje typu facebook messenger i inny teoretycznie nikomu nie potrzebny stos apek taka jest prawda i nie mowcie inaczej bo bylo juz tyle systemow ktore mialy zdetronizowac androida a jak na razie nikomu sie to nie udalo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

maniek wiesz gdzie się teraz sprzedaje najwięcej telefonów - Chiny i Indie, resztę sobie odpowiedz. Samsung bardzo by chciał mieć takie zaplecze i rynek zbytu jak chińskie marki. Najgorszej sytuacji Chińczycy wycofają się z USA i EU - te dwa rynki które wymieniłem wystarczą im jeszcze może o Afrykę zwalczą. Niewiadomo też jeszcze jak się Rosja do tego ustosunkuje. Donald zresztą też EU zaczyna deptać po odciskach. Jeśli rzeczywiście jednak doszłoby do totalnej wojny handlowej to USA będzie musiało wszystko zacząć produkować u siebie pod nowymi markami bo np. Motorola jak wiemy to Lenovo - pytanie tylko np. skąd będą mieli minerały ziem rzadkich bo większość złóż Chiny przejęły. A bez nich o zaawansowanej elektronice można zapomnieć. default_smile.png.

Wysłane z mojego Huawei P30 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Teraz Mate 10 pro czy p20 pro czy mate 20 pro z rynku wtórnego mogą zdrożeć i 30 pro jako nowe skoro ich następcy mogą się w Europie szybko nie pojawić, alternatywą na pewno przez jakiś czas będą inni producenci z Chin. W starych modelach wsparcie powinno pozostać ale to się dopiero na 100 % wyjaśni później. Ja na przykład celowo wybrałem mate 10 pro ze względu na pilota, którego często używam a ma go obecnie chyba tylko Xiaomi np. w modelu Mi 9.

Edytowane przez marcinmg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A miałem na dniach kupować p30 ... No cóż trzeba się wstrzymać w takim razie, bez aktualizacji to trochę mija się z celem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakich aktualizacji ? XD przecież najważniejsze aktualizację to i tak te huaweja .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mooomin

A nowe wersje systemu, a poprawki bezpieczeństwa?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano

Ja miałem dzisiaj kupować P30 i dobrze, że ta decyzja Trumpa zapadła wczoraj :)

Podejrzewam, że sytuacja wróci do normy za jakiś czas gdy obie strony po analizie dojdą do wniosków jak to może się odbić na ich gospodarce. Może dzięki temu spadną ceny huaweiów i skorzystamy na tym my - konsumenci :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawki bezpieczeństwa według mnie i tak będą musiały być bo za to odpowiedzialne jest google. Więc jeśli będzie jakaś dziura to na nich spoczywa odpowiedzialność. Co innego z ulepszeniami 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mirales

A co jeśli się ma telefon od operatora? czy będzie można anulować umowę i zwrócić telefon lub wymiana? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    6 minut temu, Mirales napisał:

czy będzie można anulować umowę

Jeśli wykażesz niezgodność z umową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi