Skocz do zawartości
Nati18

Z jakiego telefonu przechodziliście na S10e i czy spełnia Wasze oczekiwania?

Rekomendowane odpowiedzi

S5Fan

@Pejotwroc pytałem o włączenie latarki na zablokowanym telefonie .... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Latarka jak najbardziej się włącza przy zablokowanym telefonie. Telefon wygaszony i zablokowany. Długie przyciśnięcie klawisza bixby. Podświetla się ekran blokady i zapala się latarka. Latarka świeci, na telefonie mamy zapalony ekran blokady. Nie wiem czy o to chodziło.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

@S5Fan

11 godzin temu, Pejotwroc napisał:

Bxactions

Przecież Ci napisał co to za aplikacja 🙂

Ja uruchamiam przez Bixby i na zablokowanym telefonie przytrzymuję klawisz Bixby i nie puszczając klawisza wydaje polecenie „flashlight”. To samo robię gdy chcę latarkę wyłączyć, wtedy mówię „flashlight off”. Pięknie działa i szybko bez pobierania losowo działającego BxA, nie u wszystkich ta aplikacja chce działać. Na moim S9+ nie działa latarka na tej apce więc włączyłem sobie Bixby.  Polecenia do Bixby to poezja, szkopuł to angielski, ale w Ustawieniach masz podpowiedzi do wydawania komend 😜 Działa to szybko!

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    7 godzin temu, Wincenty napisał:

@S5Fan

Przecież Ci napisał co to za aplikacja 🙂

A czy ja pytałem o aplikację ?

7 godzin temu, Pejotwroc napisał:

Latarka jak najbardziej się włącza przy zablokowanym telefonie.

Kurcze a u mnie od jakiejś chyba aktualizacji muszę odblokować żeby załączyć latarkę przyciskiem 

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem podobny problem że aplikacją zaświrowała. Z tego co pamiętam chyba ja odinstalowałem i ponownie zainstalowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przeszedłem z Galaxy S7 na S10e. Przy S7 myślałem że już nigdy nie wypuszczą tak dobrego telefonu, po rozwaleniu kupiłem drugi taki sam. Ten okazał się godnym następcą i przez przynajmniej 2 lata nie zamierzam zmienić na nic innego. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie.

Ja przesiadłem się z HTC M8, którego mam od kwietnia 2014 rok i w sumie do dzisiaj działa i robi piękne zdjęcia, ale bateria i szybkość działania systemu już zmusiła mnie do zmiany.

Jestem pozytywnie zaskoczony ze zmiany, ale pewnie na co bym się nie przesiadł z flagowych modeli to byłoby już lepsze od mojego wysłużonego HTC ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem, a raczej byłem miłośnikiem, Fanem, czy jak tam chcecie nazwać moze maniakiem Blackberry. Ostatnio Blackberry Priv. Korzystałem z niego ostatnie 2 lata. Zrezygnowałem, bo brak było aktualizacji. Zauważam, że bateria w 2 letnim Blackberry była lepsza od nowego Samsung. Ale moze to wina większej ilości wątków obsługiwanych jednoczenie, bez zwiechów itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przesiadłem się z S8 i tak, jestem super zadowolony ze zmiany. Bateria trzyma dużo dłużej, telefon jest bardziej kompaktowy mimo ekranu o takim samym rozmiarze, obiektyw szerokokątny jest /ciach/ no i największa zaleta - płaski ekran! Zalet jest oczywiście dużo więcej. Mówiąc w skrócie, telefon godny polecenia!

Edytowane przez Arkadiush
    Złamanie regulaminu 3.2. Nie używamy wulgaryzmów i wyrażeń obraźliwych w wypowiedziach, sygnaturach, awatarach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi