Skocz do zawartości
memphis21

OnePlus 7 Pro- Aparat/dyskusje/wasze zdjęcia.

Rekomendowane odpowiedzi

memphis21

Ja dziś wieczorem wrzucę kilka fotek na jakiś serwer. Spaceruje z moją latoroslą z dwoma telefonami w ręku xD Op7p i iPX xD

Wytapane z OnePlus 7 Pro

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gacy02
    Napisano (edytowane)

@Dzonzi 

Idąc twoim tokiem myślenia, to moim przypadku S10 nie ma podejścia do OP7 Pro, bo po odliczeniu w firmie, wyszedł mi 2200 zł i ni jak się ma do 2500 za S10.

Porównując, patrzmy na ceny w normalnych sklepach, a nie olx i tym podobne.

No i bardziej w tym przypadku pasowałoby porównanie z S10+, choćby ze względu na rozmiar ekranu i baterii.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Smykoo
    Poprawa czytelności posta.
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Calvex
    4 godziny temu, ImageX7 napisał:

@Dzonzi Tylko zachodzi do normalnego sklepu typu MediaMarkt i kupuje telefon za gotówkę lub na raty 0%. Wliczanie w to jakiegoś skina to już w ogóle przesada... Jak kupowałem S10+ nawet nie wiedziałem, że jakiś skin jest do sprzedania. Kto się interesuje jakimś skinem w grze dla dzieci? Osobiście olałem temat. 😉

To jest jakiś bait? Każdy normalny MYŚLĄCY człowiek nie kupi telefonu w MediaMarkt, Media Expert i innym gównie. Na typowego janusza który wchodzi do MM i widzi tel za 4k i od razu bierze go na raty, to właśnie sam wyszedłeś...

Fakty są takie, że w necie S10 latają po 2200-2600 zł, Huaweie P30Pro od 1800 do 2300 zł, a jak się szukać nie potrafi, to już Twoja wina.
    Btw. rozumiem, że samochodów z drugiej ręki też nie kupujesz, bo lepiej kupić nową Dacie Logan prosto z salonu za 45 tys?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Calvex A nie pomyślałeś, że ktoś woli kupić w sklepie stacjonarnym na raty, bo go nie stać, aby wyrzucić z własnej kieszeni nagle 2000-3000zł? Można sobie obejrzeć urządzenie przed zakupem dokładnie, a nie opierać się na podstawie opinii innych użytkowników. Nie wspominam już o tym, że na allegro i OLX roi się od naciągaczy i oszustów, którzy żerują tylko na niewiedzy ludzkiej. Tak samo z tymi tańszymi ofertami konkretnych telefonów na allegro - musisz dokładnie wczytać się w opis aukcji i sprawdzić co to jest za firma, a później okazuje się, że to tylko jakiś sklepik internetowy z siedzibą w Czechach czy UK. Kupując w sklepie masz też pewność, że będzie on z polskiej dystrybucji i z gwarancją producenta, a nie gwarancją wujka Zdzisia, który w szopie po godzinach naprawia telefony częściami z Aliexpress za dolara. A to, że kosztują więcej niż w ogłoszeniach internecie to już inna sprawa kaloszy - sklep też musi zarobić, opłacić pracowników i zapłacić podatki.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct
    Napisano (edytowane)

@Calvex Ciuchy też na wagę kupujesz bo taniej? 😉. Fakty są takie, że nikt nie będzie przeczesywał całego internetu żeby kupić telefon od Janusza z przedłużenia umowy u operatora. Idąc twoim tokiem myślenia można też polecieć do Chin i kupić telefon jeszcze taniej.

Edytowane przez ImageX7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi
    9 godzin temu, gacy02 napisał:

@Dzonzi Idąc twoim tokiem myślenia, to moim przypadku S10 nie ma podejścia do OP7 Pro, bo po odliczeniu w firmie, wyszedł mi 2200 zł i ni jak się ma do 2500 za S10.

A S10 po odliczeniu vat wychodzi 2386 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gacy02
    A S10 po odliczeniu vat wychodzi 2386 zł.
    Nie wiem z jakiej kwoty to liczyłeś, ale cały czas wychodzi drożej ;) za mniejszy ekran, pamięć, baterię, gorszy procesor, itp itd.

Niech moderator wyczyści ten wątek z postów nie na temat, m.in. z moich ;)

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi

Mniejszy ekran to akurat zaleta 😜 

No ale gdybyś normalny klient chciał kupić ten telefon to nigdzie nie dostanie go za 2200 zł. Na olx najtaniej za 3200 zł, za allegro za 3000 zł z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy kupuję gdzieś mu się podoba są osoby które np mają lek kupić z 2 ręki na allegro czy Olx w lepszej cenie że np fon na jakieś raty potem ktoś nie spłaca i powstaję problem itp  tak jak jest to np w T-Mobile z tego co pamiętam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

https://www.easypaste.org/file/7igxQHmD/op7.rar?lang=pl

Zdjęcia z wczoraj. Dzisiaj będzie druga tura. Chciałbym wrzucić zdjęcia z iPhone ale za dużo zachodu i nie mam jak ich zapodac na kompa xD

Wytapane z OnePlus 7 Pro

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi