Skocz do zawartości
Gość

OnePlus 7 Pro - Etui, pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tym razem nie mogę polecić pokrowca MSVII. O ile na Galaxy S9 miałem i spisywał się super tak wersja na OP7 pro jest do bani. Nie wiem czy wadliwy egzemplarz ale sam z siebie pęka i kruszy. Spróbuję go zareklamować ale nie wiem jak sklep podejdzie do tego tematu.
    Ktoś może polecić podobny pokrowiec w kolorze niebieskim aby nie powiększał telefonu?
    20190924_185709.thumb.jpg.4792a20366a434bd276154df954b76f3.jpg
    Mam to samo, pękło na dwóch rogach ostatecznie się ukruszyło jak u Ciebie.

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolak

@mastefix wstawiam obiecane zdjęcia. ? dla mnie spoko tylko mogłoby być bardziej przyczepne... ale to już wtedy trzeba brać jakiegoś sandstone'a i pokrewne rozwiązania. W sumie w ramach promocji dostałem od OP sandstone'a oryginalnego ale to shell, a nie lubię shelli. ?

70988184_1056934294513530_8230996048995155968_n.jpg

70787726_950062375336307_7253883765020164096_n.jpg

70829185_530272744215537_9111258641511481344_n.jpg

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

@tolak No bardzo ładnie się prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolak

Zakupiłem wczoraj na Ali oryginalnego Nylon Bumper Case'a za niecałe 50 zł. Sprawdzę które lepiej leży na oneplusie. ;)

Btw. Mam do odsprzedania dwa oryginalne sandstone protective case'y. Jeden odpakowany i założony na telefon raz żeby sprawdzić jak się prezentuje. ;) jak ktoś zainteresowany to proszę pisać priv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bipop

Ja mam takie. Nillkin frosted shield. Mam czarne i niebieskie. Jest twarde, mam kilka rysek na dolnej ramce. Nie pogrubia tel. Jestem zadowolony. 

27,14 zł  25%OFF | Dla oneplus 7 przypadku, gdy jeden plus 7 pro pokrywa NILLKIN Super matowe tarcza matowy PC powrót pokrywy skrzynka dla oneplus 7 pro 7T uchwyt na prezent
    https://s.click.aliexpress.com/e/mVd1O0p67

Edytowane przez bipop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marivsh

@bipop czy na tym etui da się telefon położyć na ekranie tak by ten nie dotykał podłoża? Tzn. czy ramka etui na górze i na dole robi lekki dystans?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniam zdanie na temat etui. Miałem jakiś czas temu taki wypadek, że upadł mi telefon na plecki. Z niezbyt dużej wysokości, może 30-40 cm. Na początku było "meh", wyślę na serwis OP i wymienią mi tył za 150-200 zł. No wysłałem na serwis, a oni chcą mi wyświetlacz też wymieniać. Okazało się, że ramka tak niefortunnie się uszkodziła, że nie pozwala na zamontowanie pokrywy baterii. A ramka jest zintegrowana z wyświetlaczem. Także, tego. :) Pozostaje mi wymieniać na własną rękę. Podpiłuję ramkę i może się uda.

image.png.da988c6f727cdd24dcbd0031f5b5730f.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety tak się dzieje jak się nie ma etui bądź twarde plastikowe które nie absorbuje uderzenia. Oraz OnePlus powinien pójść drogą iPhone i Xiaomi i dawać między szkło a ramkę metalowa "poduszkę" z tworzywa absorbującą uderzenia. Wbrew pozorom robi to ogromna różnice podczas upadku.

Ja nadal szukam alternatywy do rhinoshield crash Guard tylko w rozsądnej cenie. Sama ramka bez pleckow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bipop
    22 godziny temu, marivsh napisał:

@bipop czy na tym etui da się telefon położyć na ekranie tak by ten nie dotykał podłoża? Tzn. czy ramka etui na górze i na dole robi lekki dystans?

Bez założonego szkła chyba się uda że nie będzie dotykało. Ze szkłem założonym ekran dotyka podłoża. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Ja mam takie coś z Alli I jestem mega zadowolony. Cieniutkie a super chroni. 262093f870ad586a89f2283f7a5303cf.jpg7b8fdee2f09828ce39e5543c783d1d43.jpg

Wystapane z OnePlus 7Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi