Skocz do zawartości
Gość

OnePlus 7 Pro - Etui, pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróciłem Nillkin Texture ponownie i zamóiłem tym razem ten 

https://www.amazon.de/gp/product/B07RGCVB6R/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

W sobote przyjedzie i ozbaczymy ale widze duze podobieństwo do tego z Alli co @tolak zapodał i cena podobna wiec mam nadzieję na coś udanego tym razem.

Dobór etui i szkła do tego telefonu zajmuje więcej czasu niz sam wybór i przemyślenia nad tym telefonem , który jest bardzo drogi.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolak

Nillkin niby też ma jakąś imitację nylon bumpera widziałem. Ten który zapodałeś wygląda praktycznie jak oryginał oprócz loga 1+ pod kamerą w sumie. Ciekawe jak będzie ze spasowaniem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Zamówiłem OnePlusa 7T Pro i chciałbym zamontować na nim pierwszy raz przezroczyste etui (szkoda zasłaniać takie cacko). Po głowie chodzą mi te dwa:
    https://www.x-kom.pl/p/521236-etui-obudowa-na-smartfona-3mk-clear-case-do-oneplus-7t-pro.html
    https://pancernik.eu/oneplus-7-pro/etui/nillkin-nature
    Stąd mam parę pytań: czy ktoś z was poleca któreś z nich? czy etui dla OnePlusa 7 Pro pasują do OnePlusa 7T Pro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam nillkin nature. Zauważ że koło aparatów op 7t Pro na soczewkę więc w etui op 7t Pro będziesz miał na nią wycięcie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@garyfisherka tylko etui od 3mk na tę chwilę ma wycięcie na tę soczewkę. Póki co z samym etui się wstrzymam. Być może wypróbuję też te dołączone do zestawu z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rsnooz

Witam,

Może ktoś wrzucić zdjęcie jak wygląda telefon w 3mk clear case w porównaniu do tego etui z pudełka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 30.10.2019 o 09:55, tolak napisał:

Nillkin niby też ma jakąś imitację nylon bumpera widziałem. Ten który zapodałeś wygląda praktycznie jak oryginał oprócz loga 1+ pod kamerą w sumie. Ciekawe jak będzie ze spasowaniem. :)

Spasowany jest bardzo dobrze. Jest dość sztywny wiec nie wiem czy nadal kamerka haczy bo nie widać uginania sie etui ale zakładam że nie. Polecam zamiast NIllkina bo samo etui jest jakby bardzie obłe a nillkin bardziej kanciaste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rsnooz
    W dniu 23.10.2019 o 13:13, Elitarius napisał:

Takie dwa case mi przyszły. Nie mam jak zrobić zdjęc jak to leży na telefonie. Ale ten niebieski leży jak ten od Xiaomi mi9t. Jest plastikowy gumowany, a ta ramka czarna jest aluminiowa z wkładkami miękkimi w środku. Skręca się ją góra z dołem.
    Mogę sprzedać tą ramkę jak ktoś chce.d3dd8f789cd87a270912dfeb15f56b5f.jpg97baca0fb508e127e0239eaf31bb28b2.jpg05d6391490a06849e8bab8451cc232b0.jpgb2d09b62f8781a3575e826eff14aeee2.jpg936a4835510c938e28cdcb608e325600.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Szukam czegoś takiego jak to niebieskie tylko przeźroczyste, ktoś - coś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GnoM84
    Napisano (edytowane)

Zastanawiam się nad Nillkin nature gdyż po bokach posiada porowatą powierzchnię. Z czymś takim miałem styczność w OP 7T Pro i wydało mnie się to lepszym rozwiązaniem niż case oryginalny OP7 PRO. Co sądzicie o tym case'ie? Nie chcę zasłaniać tej pięknej obudowy.

dodana zawartość

W dniu 1.10.2019 o 17:31, tutrus napisał:

Mam takie same, i jestem również zadowolony. Pozdrawiam

Jak wygląda sprawa że spasowaniem przycisków? Można linka do aukcji?

Edytowane przez GnoM84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zastanawiam się nad Nillkin nature gdyż po bokach posiada porowatą powierzchnię. Z czymś takim miałem styczność w OP 7T Pro i wydało mnie się to lepszym rozwiązaniem niż case oryginalny OP7 PRO. Co sądzicie o tym case'ie? Nie chcę zasłaniać tej pięknej obudowy.

dodana zawartość

Jak wygląda sprawa że spasowaniem przycisków? Można linka do aukcji?
    Mam jakiegoś nilkina właśnie z chropowatą powierzchnią boczną. Nie narzekam na niego. Robi co ma robić. W zasadzie mi telefon nie upada, ale chyba raz udało mi się go upuścić i żyje bez problemu. W porównaniu z silikonem od op to grip jest lepszy, ale ciut więcej siły trzeba użyć by wcisnąć przyciski głośności. Jeszcze jedna sprawa w sumie to na minus dla mnie. Przy latarce światło częściowo trafia w case i jak by to ująć, podświetla boki telefonu. Widać to idealnie od przodu telefonu. Taka poświata dookoła telefonu. Domyślam się, że przy flashu przy zdjęciu część światła jest rozproszona na casie. Ale nie ma tragedii. Może dopasowanie jest trochę luźniejsze na obwodzie w tym nilkinie niż w casie op.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi