Skocz do zawartości
mckay

OnePlus 7 Pro - Etui, pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Folie i szkła 3mk będą, ale trzeba się wstrzymać z bólami. Dopiero ten telefon miał premierę...

Nie jest plastikowy. Ramka jest gumowa, a wewnątrz wyściółka żeby nie rysowało tylnej klapki. Aczkolwiek przestrzegam - pogrubia telefon i to dość mocno, a sam ten nylon z tyłu jest mega śliski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie ten nylon ładnie wygląda ale dodaje dodatkowe mm ☹️ zostaje albo folia na tył albo może ten sandstone/carbon w tej wersji cienkiej. Kiedyś jak miałem fona co była premiera co pisałem do MK3 kiedy będzie folia to proponowali folie za free w zamian za zeskanowane telefonu ? ale nie chciałem się z nim rozstawać na kilka dni bo trzeba było do nich wysłać itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od siebie polecę carbon bumper case. W przypadku OP6 nie pogrubiał on znacząco telefonu w porównaniu do załączonego sylikonowego etui do zestawu z telefonem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądziłem, że jeśli chodzi o bumper case to zarówno nylon jak i karbon są pod względem grubości takie same :-o
    Generalnie jeśli chodzi o wersję karbon to nie będzie się ona rysować szybciej niż nylon?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślałem zamiast o ver bumper nad ver Protective Case bo one co prawda mają więcej wycięć ale są chyba najbardziej slim ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gacy02
    Napisano (edytowane)

Tylko oryginalny Carbon Bumper przez to że jest cieńszy, słabo chroni obiektyw aparatu. Jest praktycznie na równi z pleckami pokrowca, może 0,2-0,3 mm niżej. Co do zabezpieczenia ekranu też nie ma rewelacji, Brzegi nie wystają tyle nad ekran co w tym przeźroczystym etui dołączonym do zestawu. Z plusów, to nie powiększa zbytnio telefonu (jest węższy od silikonowego). Fajnie leży i trzyma się go dłoni.

Wydaje mi się że ten sam pokrowiec w OP5 jakoś lepiej chronił telefon.

Jakby ktoś chciał zniżkę na akcesoria OP to mój ref link ;) :

https://www.oneplus.com/pl/invite

Spoiler

IMG_20190525_101257.jpg

IMG_20190525_101318.jpg

IMG_20190525_101322.jpg

Edytowane przez gacy02

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś nikt do tej pory nie skarżył się na porysowany aparat, więc czy to wada? Nie każdy lubi grube case'y, a nylon do cienkich niestety nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gacy02
    Napisano (edytowane)

Mi też pasuje to że jest poręczny, ale moim zdaniem trochę zrobili go  zbyt cienkim, wystarczy parę ziarenek piachu na blacie pod obiektywem i mamy rysy. 

Nikt jeszcze nie narzeka, bo to zbyt świeży towar ;) Ale na YT już parę osób wspominało, że obiektywu to ten pokrowiec nie chroni zbyt dobrze.

A wystarczyło zrobić 0,5mm grubszą tylną ściankę i byłoby po problemie.

Edytowane przez gacy02

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś takiego jeszcze znalazłem co myślicie, całkiem ładne 

Case

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi