Skocz do zawartości
mckay

OnePlus 7 Pro - Etui, pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Roy

@kamcio100

Jeden i drugi Carbon w Proshop.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W x-kom jeszcze nie mają na stanie. Szkoda że ten nillkin nie ma blue. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dyba83

przyszedł dziś do mnie case tech21 evo check, jestem bardzo zadowolony, fajny grip, ładnie wygląda, za bardzo nie pogrubia telefonu, w przyszłości jak będą dostępne będę jeszcze zamawiał inne, mam w planie kupić dbrand grip, speck presidio, case mate tough grip i spigen slim armour. Raczej nie będę kupował takich które już miałem na op6 czyli nylon bumper, uag, rhinoshield carbon, tudia merge, ipaky... Jak znajdę więcej czasu to wstawię jakieś foty, telefon przyszedł do mnie dziś018f16f33f18a17f1d27e899b05359d4.jpg

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asst
    Napisano (edytowane)
    11 minut temu, dyba83 napisał:

przyszedł dziś do mnie case tech21 evo check, jestem bardzo zadowolony, fajny grip, ładnie wygląda, za bardzo nie pogrubia telefonu, w przyszłości jak będą dostępne będę jeszcze zamawiał inne, mam w planie kupić dbrand grip, speck presidio, case mate tough grip i spigen slim armour. Raczej nie będę kupował takich które już miałem na op6 czyli nylon bumper, uag, rhinoshield carbon, tudia merge, ipaky... Jak znajdę więcej czasu to wstawię jakieś foty, telefon przyszedł do mnie dziś018f16f33f18a17f1d27e899b05359d4.jpg

Masz jak zrobić zdjęcie telefonu w tym etui? Zamawiałeś normalnie z oficjalnej strony (Europa)? Kilka dni temu była przecena z 40E na 30E, napisałem do nich jak wygląda kwestia wysyłki do PL. Nie odpisali do dzisiaj, a cena na chwilę obecną bez promocji... drogo trochę

Jeszcze pytanie mam odnośnie bocznych przycisków. W którejś z recenzji na YT mówili, że dość ciężko się wciskają i ogólnie odczucie jest średnie, prawda to?

Edytowane przez asst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dyba83

Zamawiałem z oficjalnej ale zmieniłem na United Kingdom, bo zamawiałem do Norwegii, i po przeliczeniu z funtów na korony norweskie wyszło mi taniej, wysyłka jest darmowa DHL do domu, szkoda że nie wziąłeś w tej promocji 20% taniej, 2 dni temu się skończyła, teraz jedynie możesz wziąć 10% taniej zapisując się na newsletter, przyciski chodzą dobrze, fakt trochę mocniej trzeba wcisnąć, ale mi to nie przeszkadza.fd2144e2ccab56ea75d90aa22b10135b.jpg90a4f0342455457033747550a7e08d50.jpgdba5051344b8ecd1ee3c40c7fb7af82e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M 01
    32 minuty temu, dyba83 napisał:

Zamawiałem z oficjalnej ale zmieniłem na United Kingdom, bo zamawiałem do Norwegii, i po przeliczeniu z funtów na korony norweskie wyszło mi taniej, wysyłka jest darmowa DHL do domu, szkoda że nie wziąłeś w tej promocji 20% taniej, 2 dni temu się skończyła, teraz jedynie możesz wziąć 10% taniej zapisując się na newsletter, przyciski chodzą dobrze, fakt trochę mocniej trzeba wcisnąć, ale mi to nie przeszkadza.fd2144e2ccab56ea75d90aa22b10135b.jpg90a4f0342455457033747550a7e08d50.jpgdba5051344b8ecd1ee3c40c7fb7af82e.jpg

W czym on jest lepszy od tego w fabrycznym zestawie? Bo zdjęcia mnie nie przekonują do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwestia estetyki, ale na pewno ma grubsze ranty na moje oko, ale niech wypowie się dokładnie właściciel :-)

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Jak dla mnie to już fabryczny case lepszy. Ja zamówiłem z alliexpress jakieś dwa. Dam znać jak dojdą

Wytapane z OnePlus 7 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks
    3 godziny temu, dyba83 napisał:

No to niezłe pogrubienie. Wystarcza Ci dłoni żeby to objąć? :P 
    Dla mnie ten z zestawu juz za bardzo pogrubia. 
    No ale rozumiem, jak ktoś potrzebuje dobrej ochrony to trzeba iść na jakiś kompromis. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja z AliExpress zamówiłem za 20 zł takie etui. Bardzo dobrze przylega i jak na swoją cenę jest świetnie wykonane. 

https://s.click.aliexpress.com/e/b02btA1K

-1365221975181287751.jpg

Edytowane przez misiuu21
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi