Skocz do zawartości
bryka11a

Wgrywanie romu 5cio plikowego i samo restartowanie się aplikacji wiadomości.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Panowie mam pewien problem, tzn 2 problemy: 1-szy polega na tym, że jak chcę napisać długą wiadomość to podczas pisania wiadomości lub po jej wysłaniu aplikacja do wysyłania smsów (Wiadomość) wyłącza mi się, znaczy aplikacja coś tam została zatrzymana i pisze mi, że trzeba zrestartować aplikację wiadomość. Próbowałem z innymi aplikacjami do wysyłania wiadomości i jest to samo lub podobnie. Mam samsunga a5 2016 i ma wgraną najnowsze firmware(poprawki zabezpieczeń) z 1 kwietnia 2019 roku i wgranego roota. Zawsze jak coś wgrywam to robie też wipe partition cache i dalvik cache. Może przez to mi się właśnie program do wysyłania smsów zatrzymuje lub przez ten najnowszy firmware z androidem nougatem i być może ten android 7 jest za słaby żeby udźwignął tą aplikacje no nie wiem, może też to wina, że używam aplikacji do czyszczenia wszelkich pozostałości(SD MAID). DRUGI PROBLEM polega na tym: Jak ściągnąć do tego telefonu roma z 5-cio plikowcem bo zawsze wgrywam 4-ro plikowca a ja chciałbym wgrać właśnie najnowszy rom z 5-cioma plikami przez odin czyli żeby był czysty firmware sam android z csc bez home csc i instrukcję jak się wgrywa 5-cio plikowca. Prosiłbym o odpowiedzi. Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos
    Napisano (edytowane)

@bryka11a
    skąd Ty chcesz soft 5plikowy,

za pomocą appki SamFirm pobierz andka w wersji 4plikowej i tyle,
    soft wg appki, ostatni dostępny dla twojego modelu

"Model: SM-A510F
    Version: A510FXXS8CSC1/A510FOXA8CSC1/A510FXXS8CSC1/A510FXXS8CSC1
    Filename: SM-A510F_1_20190425095014_wwzvtus1hc_fac.zip.enc4
    Size: 1895138864 bytes
    LogicValue: er9957fec6uucjss"

co do instalacji, to wg poradników na forum, nic innego nie ma, do instalacji odinem
    możesz tym tematem się wspierać
    https://forum.android.com.pl/topic/275767-uzyskiwanie-romu-wieloplikowego-narzędziem-samfirm-flaszowanie-kompendium-wiedzy/

Edytowane przez Camulos
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi