Skocz do zawartości
4bstr4ct

OnePlus 7 Pro - ochrona ekranu (szkła, folie...)

Rekomendowane odpowiedzi

To jest dokładnie ten model szkła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wygląda kwestia z ucinaniem boków ekranu? W 3mk full glue widać, że zasłania boki wyświetlacza (obraz na ekranie). A jak to jest z tym Nillkin full glue i Mocolo UV?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mocolo uv nic nie ucina, nie widac go nawet. Cale szczescie ze przed grillem je nakleiłem bo bym mial przeorany wyswietlacz, a takto tylko szkło sie porysowało :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj właśnie zainstalowałem to szkło UV Mocolo, więc podzielę się wrażeniami. Montaż dość upierdliwy- klej trochę wylewał się spod szkła, nie ma też ramki montażowej jak w WhiteStone (za to jest kilka razy tańsze) więc trzeba delikatnie dopasować manualnie. Brak też jakiejkolwiek instrukcji w zestawie. Głośniki i przyciski zakleiłem taśmą, jednak mimo wszystko odrobinę zamokły. Wstępnie utwardziłem klej lampą UV, tak żeby tylko szkło się nie ruszało po czym dołączoną szmatką z alkoholem i drugą z płynem do mycia okien dokładnie wytarłem telefon dookoła. Wtedy dopiero utwardziłem klej do końca. Efekt końcowy jest rewelacyjny. Szkło leży idealnie, pasuje z oryginalnym etui, jest dobrej jakości, a klej nigdzie nie został. Ogólnie rzecz biorąc montaż jest nieco problematyczny, ale przy odrobinie cierpliwości i dokładności efekt końcowy jest super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też dałem drugą szansę Mocolo UV i tym razem wyszło prawie perfekcyjnie. Montaż jednak jest trudny i dużo kleju wylewa się bokiem. Jednak gdy dobrze się nakleji sticker na głośniku to nie będzie problemu. Jedyne co zauważyłem to problem z przyklejaniem się kurzu do krawędzi szkła w miejscu gdzie wypływa utwardzony klej. Tak się też pewnie dzieje w droższych szkłach UV więc nie uważam tego za duży minus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21
    Wczoraj właśnie zainstalowałem to szkło UV Mocolo, więc podzielę się wrażeniami. Montaż dość upierdliwy- klej trochę wylewał się spod szkła, nie ma też ramki montażowej jak w WhiteStone (za to jest kilka razy tańsze) więc trzeba delikatnie dopasować manualnie. Brak też jakiejkolwiek instrukcji w zestawie. Głośniki i przyciski zakleiłem taśmą, jednak mimo wszystko odrobinę zamokły. Wstępnie utwardziłem klej lampą UV, tak żeby tylko szkło się nie ruszało po czym dołączoną szmatką z alkoholem i drugą z płynem do mycia okien dokładnie wytarłem telefon dookoła. Wtedy dopiero utwardziłem klej do końca. Efekt końcowy jest rewelacyjny. Szkło leży idealnie, pasuje z oryginalnym etui, jest dobrej jakości, a klej nigdzie nie został. Ogólnie rzecz biorąc montaż jest nieco problematyczny, ale przy odrobinie cierpliwości i dokładności efekt końcowy jest super.
    Mógłbyś jakieś zdjęcie tego wysłać? :-)

Wytapane z OnePlus 7 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi