Skocz do zawartości
4bstr4ct

OnePlus 7 Pro - ochrona ekranu (szkła, folie...)

Rekomendowane odpowiedzi

@iMoCks Luzik, wierzę. Choć teraz na YT wpisałem Dome Glassa i gość mówi, że najlepiej tyle ile zaleca producent, aby konsystencja kleju była "glutem/galaretą". Dłuższe naświetlanie może skończyć się mocnym stwardnieniem kleju, co może spowodować trudniejsze późniejsze usunięcie szkła z ekranu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Nigdy nie miałem problemów z usunięciem. 
    A właśnie przez naświetlanie tyle ile podawał producent klej wychodził jako gluty lub się wykruszał. Po podwójnym naświetleniu nigdy nie miałem problemów. 
    Piszę z własnego doświadczenia. 

dodana zawartość

Tak przy okazji. 
    Dostałem dzisiaj za friko przy wymianie telefonu szkiełko. 
    Nic specjalnego, nie przylega na całości, nie jest jakieś super. 
    Zarzekałem się, że nie nakleję szkła z ramkami ale założyłem dla świętego spokoju. Pasuje dobrze mimo że wygląda tanio. Jak ktoś lubi takie szkła to mogę polecić. 
    Dla mnie jest nie do przyjęcia na dłuższą metę, mam nadzieję, że zamówione szkło UV przyjdzie w miarę szybko. 

Spoiler

Szklo_kugi.thumb.jpg.f6fc86e05271a79048a15911d7cdadbc.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zemiel

Dziś doszło do mnie szkło Nillkin 3D CP+Max,z założeniem nie było problemów i z tego co widze dosć dobrze przylega choć mogło by byc o milimetr dłuższe,jak się dobrze umiejscowi wcięcie na głośnik górny to z dołu minimalnie brakuje troszke właśnie o ten 1 mm,Boki przy zagięciach ekranu są też z lekkim luzem względem obudowy,ale to juz tak raczej wszystkie szkła mają i nawet oryginalna folia która jest przy zakupie.Dotyk działa bardzo precyzyjnie,odcisk palca łapie szybko,co do odwzorowania kolorów też nie mam się czemu przyczepić.Pozostaje jeszcze sprawdzenie jak szkło będzie się zachowywało w etui,case,czy nie będzie się odklejać czy podnosić gdzieś na brzegach czy rogach ale to juz w czasie weekenduP1020749a.thumb.jpg.c90924fc49dbced61bf48efc3fd9c400.jpgTak to mniejwięcej wygląda na zdjęciach.

P1020741a.jpg

P1020748a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Szkło przylega na całej powierzchni? Bo wygląda jak klejone na brzegach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zemiel Wpakuj go w oryginalny sylikon z pudełka i cyknij fotki. Podważa szkło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

@iMoCks Jest klejone na brzegach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Tak jak myślałem. Czyli nadal mleczny/lustrzany ekran. 

dodana zawartość

Mi właśnie kurier przywiózł szkło z Ali zamówione tydzień temu.
    Później będę instalował. f181bef24ceb22675690c02df6ed817d.jpg

Naklikane z OnePlus 7 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zemiel

wygląda jakby szkło przylegało na całej powierzchni ekranu ,na bokach też,w oryginalnym silikonie nie zauważyłem żeby podważało szkło ale to trzeba by ponosić i przetestować

P1020750a.jpg

P1020752a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Szkla z Ali poszły w śmieci. 
    Oba odchodziły jak nie z jednej to z drugiej strony. 
    Czyli pewnie na dobre szkło trzeba będzie zaczekać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziś doszło do mnie szkło Nillkin 3D CP+Max,z założeniem nie było problemów i z tego co widze dosć dobrze przylega choć mogło by byc o milimetr dłuższe,jak się dobrze umiejscowi wcięcie na głośnik górny to z dołu minimalnie brakuje troszke właśnie o ten 1 mm,Boki przy zagięciach ekranu są też z lekkim luzem względem obudowy,ale to juz tak raczej wszystkie szkła mają i nawet oryginalna folia która jest przy zakupie.Dotyk działa bardzo precyzyjnie,odcisk palca łapie szybko,co do odwzorowania kolorów też nie mam się czemu przyczepić.Pozostaje jeszcze sprawdzenie jak szkło będzie się zachowywało w etui,case,czy nie będzie się odklejać czy podnosić gdzieś na brzegach czy rogach ale to juz w czasie weekenduP1020749a.thumb.jpg.c90924fc49dbced61bf48efc3fd9c400.jpgTak to mniejwięcej wygląda na zdjęciach.

P1020741a.thumb.jpg.8dd3e30ca0c9e324a8068656f2d1bf21.jpg
    P1020748a.thumb.jpg.9d028371f31ba71dfdbea98e27d7368b.jpg
    Czy masz już może więcej opinii na temat tego szkła? Sprawdzałeś go z jakimś etui?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi