Skocz do zawartości
Zeref

Dlaczego tyle ludzi wybiera abonament zamiast kartę?

Rekomendowane odpowiedzi

alfabet

Z abo dla mnie tylko nju ma ciekawe opcje zwłaszcza dwie SIM. Wychodzi wtedy po 19 PLN. Albo plushabo (umowa miesięczna) i wychodzi po 20. Inne abo u opow po 50 - 70 to już nieporozumienie. Reszta już na kartę ale tu wadą jest paczki roamingowe z dopłatami. Skromne dopłaty ale dopłaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Mi się zdaje, że abo ma zasadniczą przewagę - nie musisz pamiętać, kiedy ci konto się kończy. Największy paradoks karty - masz załóżmy, z 3 dychy na koncie jeszcze, a tu cyk, i rozmowy, sms zablokowane, bo zapomniałeś doładować... Także ja wolę abonament, nie muszę się ograniczać. No i to co poprzednicy pisali, bo np. u mnie z zasięgiem srednio, więc taki wificalling ratuje sytuację.
    A btw@rybus85 To co ty na telefonie robisz, że tyle neta Ci schodzi...?

Huawei P10 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Mało wifi używam. A telefon praktycznie zastępuje mi laptopa. Rekord to chyba 120 albo 150GB w miesiącu. 

Pamiętać nie musisz o zasileniu. Duuuuuzo wcześniej dostajesz powiadomienie. Zresztą telefon każdy ma przy sobie. Zapomniałeś doładować? To robisz to na telefonie i od razu korzystasz dalej. Żadnej filozofii i problem na siłę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oferty telefonów w abonamencie to śmiech - po podliczeniu dwuletnich wydatków wychodzi za telefon tyle samo, co na wolnym rynku, do tego śmieciowe oprogramowanie operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Buhaj47

Dzięki, któremu w większości sieci masz dostęp do takich usług jak VoLTE, VoWiFi, obsługę kodeka EVS, ViLTE, ViWiFi itd Nie wspominając że aktualizacje w wypadku niektórych modeli są szybciej na brandowanych urządzeniach niż tych bez brandu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Poza tym, nie każdy może sobie lekką ręką wyrzucić powiedzmy 3 tysie od razu za fajny telefon. Wiadomo, że raty nigdy nie są zbyt dobrym rozwiązaniem, no ale cóż, takie życie...

Huawei P10 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi