Skocz do zawartości
electrix18

Tablet jak najcieńszy z systemem android, bez ograniczeń cenowych, ale im taniej tym lepiej

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hej  witam serdecznie :) jak w tytule tematu,  poszukuję tabletu, proszę również o uważne czytanie ponieważ temat prawdopodobnie wyda się wam dziwny.

Przedział cenowy:

Prosiłbym o w miarę możliwości doradzenie tabletu z tych tańszych modeli, jeżeli nie ma w czym wybierać, to oczywiście wezmę to co jest, nie bacząc na cenę.

Żadne super funkcje, ani nawet te podstawowe nie będą potrzebne, bo nikt nie będzie z nich korzystać

( aparat,  dobry czas pracy na baterii , czułość dotyku, komfort pracy,  aplikacje, bluetooth itp. (nie ma to żadnego znaczenia )

Wymagania:

Koniecznie z systemem android ( nie musi być najnowszy )

Tablet powinien być jak najcieńszy i fajnie by też było, aby był dość duży, im większy, tym lepiej....

Jedyna funkcja jaka jest mi w nim potrzebna i niezbędna, to Wi-fi , tablet będzie włączony cały czas ( dzień i noc, bez przerwy)  bez możliwości wyłączenia go.

Mile widziany długi kabel ładowarki i więcej niż jedna propozycja, byłoby super :)

Edytowane przez spec-naz1
    Korekta nazwy tematu, tytuł musi zawierać informacje o budżecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

@electrix18 https://www.banggood.com/search/tablet-android.html

Ten długi kabel to chyba będzie trzeba zakupić oddzielnie.

Zapewne trzeba będzie też pomyśleć o układzie kontroli zasilania bo inaczej bateria wypchnie ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Kurde no dobrze by było, bo po zamontowaniu wszystkiego nie bardzo będę miał możliwość dostać się do tabletu, ponieważ będzie on przyklejony za lustrem, tak by mógł wyświetlać informacje o pogodzie, przypomnienia itp  bardzo zależy mi na tym, aby znajoma nie musiała niczego rozbierać, bo będzie miała problem aby to wszystko poskładać.

1k31CzsZOtqA89PBVNN5zWA.jpg

Edytowane przez electrix18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

A nie lepiej kupić lustro? - wiem że będzie drożej - ale jak by zsumować nowe lustro + mate grzewczą do odparowywania + tablet + kombinacje to cena już chyba nie jest taka spora
    Produkuje to polska firma

Wysłane z Mi A1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ciakawe..., nie orientuje się kto mógłby to produkować, mogę prosić o link ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi