Skocz do zawartości
all999

OnePlus 7 Pro. Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego

Smykoo

Zwracam kolejny raz uwagę, że jest to temat o wadach wyświelacza w Oneplus 7 Pro! Proszę trzymać się tematu wątka. Wszystkie posty nie na temat będą usuwane, a użytkownicy odpowiednio "nagradzani". Wady obudowy i głośnika mają już swoje odpowiednie wątki w dziale "Dyskusja Ogólna" - "Wady dźwięku oraz głośnika - trzeszczenie, piski" oraz "Wady konstrukcyjne - obudowa, spasowanie".

Wiadomość dodana przez Smykoo

Rekomendowane odpowiedzi

Od zakupu nie mam problemów. Używam NFC ale nie używam apki CPU-z. 😁 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Ja nie używam CPU-Z 
    Jak z kopii? A no z google drive - z kopii zapasowej z poprzedniego urządzenia. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M 01
    1 minutę temu, misiuu21 napisał:

Od zakupu nie mam problemów. Używam NFC ale nie używam apki CPU-z. 😁 

Nie używam NFC ani CPU-Z, z ciekawości zainstalowałem i zdarza się ghost touch ale tylko przy tej konfiguracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Ok. Może jeszcze podajcie jakiej częstotliwości odświeżania ekranu używacie. 
    U mnie na 60Hz nic się nie dzieje, na 90Hz czym dłużej działa ekran i jest włączone NFC tym więcej ghost touchy się pojawia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi na 90hz na 60hz jest ok i tylko z tą apka cpu-z bo tak to ciągle mam 90hz i qhd i z innymi apkami itd jest ok zero ducha. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asst
    Napisano (edytowane)

Mój telefon jest z X-KOMu (8/256GB niebieski) i przy włączonym QHD+ 90Hz + NFC telefon świruje w CPU-Z. Przy wyłączonym NFC wygląda na to że jest okej. Sam nie wiem co z tym fantem zrobić, telefon ledwo co przyszedł (mam go od piątku)... Nie korzystam z NFC, ale tak jak wcześniej ktoś wspomniał, nie w tym rzecz. Ma wszystko działać. Na chwilę obecną zdania są podzielone czy jest to usterka sprzętowa czy oprogramowania.

Może trafi napisać do X-KOM czy znają sprawą i co proponują (czy w ogóle mają partię telefonów z potwierdzeniem, że jest wolna od tej wady). Póki jeszcze stary, ale działający OP3T jest pod ręką 😀

Edytowane przez asst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Ja bym się tego OP3T nie pozbywał bo może się okazać, że będzie bardzo przydatny. :P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xfrost

Telefon z X-KOM wersja 12/256 brak duchów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na forum OnePlus+ mocna dyskusja w temacie. Apropo płacił już ktoś np w sklepie albo korzystał z NFC przy 90hz i qhd i jest ok ? w jakiś apkach które korzystają z NFC poza cpu-z 🙂 swoją drogą jak by problem występował z inną apka jakaś mało znana to nikt by sobie nie zaprzątał głowy i by się mówiło że wina apki itd a tu pech chciał że apka dość popularna ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Ja dziś odesłałem swoją sztukę. Ale miałem 12/256, 90hz i qhd i włączone NFC, żadnych problemów przez kilka dni. Z programem nie sprawdzałem, bo skoro nie działo się nic to po co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi