Skocz do zawartości
seb84

Problem z połączeniami głosowymi - zakłócenia, echo

Rekomendowane odpowiedzi

seb84
    Ja zauważyłem że w ogóle mój głos zacinało nawet jak nikt nic nie mówił. Z tego powodu właśnie oddałem ten telefon na zwrot. Raczej go nie kupię ponownie. Poczekam, aż wydadzą wersję 5G.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Niestety jest sporo niezrozumiałych wad fabrycznych. Ja wymieniałem do skutku. Na szczęście udało się. Choć nie chce chwalić dnia przed zachodem Słońca

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roxyx

Ja mam słabą jakość rozmów i trzaski oraz buczenie jak telefon jest nieaktywny nie w trakcie rozmów. Gdy podnoszę telefon do ucha nie prowadzę rozmowy to słyszę szum oraz trzaski i nie jest ważne czy telefon jest zablokowany czy nie. Nie jest to głośne jednak jak się wsłuchasz to jest słyszalne i oddaję do x-kom ten egzemplarz. W poprzednich modelach 5T czy oneplus 1 nie było takich efektów.

Edytowane przez Roxyx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie chińczyki szpiegujo :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roxyx

Może i szpiegujo mi nie przeszkadza szpiegowanie tylko dziwne dźwięki dochodzące z głośnika jak telefon nie jest używany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tutrus

Pisałem już w innym miejscu o robionym porównaniu z moim starym op3 gdzie lepiej słychać rozmówcę poprzez rozmowę telefoniczną. Karty play nadajniki plusa. Ale tak siedzę w necie i czytam o głośności rozmów i zrobiłem porównanie na WhatsApp i tu zdecydowanie lepiej słychać na op7pro.... Qrde głupiej. Zamówiłem już w x-kom telefon na wymianę tylko może się okazać że problem nie jest w sprzęcie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytaj wcześniejsze wpisy a zobaczysz, że jednak jest.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tutrus

No dobra, to dlaczego na WhatsApp jest głośno i wyraźnie.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia:)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No dobra, to dlaczego na WhatsApp jest głośno i wyraźnie.?

Miałem dokładnie to samo co ty podczas rozmów cięło mój głos.
    Z kumplem który pracował w regenersis doszliśmy do wniosku, że albo antena jest źle zaprojektowana w tym telefonie i dlatego ścina rozmowy albo jest jakiś problem sprzętowy z mikrofonami.
    Mniej prawdopodobny jest scenariusz w którym oprogramowanie ponosi winę za ten stan rzeczy. Ale jednak tego nie można wykluczyć. Dla świętego spokoju oddałem i czekam na zwrot kasy. Procedura serwisowa już telefon przeszedł leży nergis teraz tylko dwa 3 dni muszę poczekać na zwrot gotówki.
    Telefon sam sobie jest bardzo dobry podobają mi się te zaokrąglone boki. Ale jak mam ponownie telefon kupować z takimi wadami to wolę się wstrzymać.
    Poczekam aż wydadzą ten model w wersji 5G. Chyba, że ktoś wcześniej kupi mojego one plus 6t, to wtedy zostanę zmuszony do kupna czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    Miałem dokładnie to samo co ty podczas rozmów cięło mój głos.
    Z kumplem który pracował w regenersis doszliśmy do wniosku, że albo antena jest źle zaprojektowana w tym telefonie i dlatego ścina rozmowy albo jest jakiś problem sprzętowy z mikrofonami.
    Mniej prawdopodobny jest scenariusz w którym oprogramowanie ponosi winę za ten stan rzeczy. Ale jednak tego nie można wykluczyć. Dla świętego spokoju oddałem i czekam na zwrot kasy. Procedura serwisowa już telefon przeszedł leży nergis teraz tylko dwa 3 dni muszę poczekać na zwrot gotówki.
    Telefon sam sobie jest bardzo dobry podobają mi się te zaokrąglone boki. Ale jak mam ponownie telefon kupować z takimi wadami to wolę się wstrzymać.
    Poczekam aż wydadzą ten model w wersji 5G. Chyba, że ktoś wcześniej kupi mojego one plus 6t, to wtedy zostanę zmuszony do kupna czegoś.

No ok a nie może to być problem, który zostanie załatany lepsza redukcja szumów ? Albo wyłączeniem, któregoś z mikrofonów ? Bo chyba jest więcej niż 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi