Skocz do zawartości
gruby_03

Zmiana sterowników dźwięku

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam!

Mój pierwszy post jednak nie pierwsze forum.

Sprawa jest taka, że na Magic'a przesiadłem się z Sony Ericssona W960i na UIQ3. Telefon ten przyzwyczaił mnie do możliwości zmiany sterowników dźwięku, co oczywiście miało odniesienie do jakości i głośności. Dlatego chciałem wiedzieć czy może już ktoś doszedł do takich możliwości w Magic'u. Co prawda nie mam jeszcze "odkopanego korzenia" ale się przymierzam.

Gdzieś wyczytałem, że na zrootowanym sofcie możliwa jest zabawa z equalizerem, to prawda??

Przeszukałem wujka G i forum i nie wpadłem na nic co by mnie zadowoliło, jednak gdybym coś przegapił to proszę o linki i ewentualne przeniesienie tematu, jeżeli się nie wbiłem w odpowiedni dział. :D

Jeszcze chciałem spytać (przy okazji pisania tego postu) w jaki sposób ustawia się okładkę w odtwarzaczu muzycznym? NIe mogę tego rozgryźć.

dzięki

Alohaa

Edytowane przez gruby_03

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RajonR
    Napisano (edytowane)

..........

Edytowane przez RajonR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sterownika dźwięku na androidzie się nie zmienia ;). Jedyne co to AudioPara*.csv odpowiada za filtrowanie dźwięku wychodzącego/wchodzącego z AMSS (czyli wszelkie rozmowy idące po GSM), ale z tego co wiem chyba nikt nigdy się nie interesował nad strukturą tego pliku (to tylko cyfry oddzielonych średnikiem)

No i jest louder volume hack, które z tego co ostatnio czytałem miał nawet dodać globalny korektor barwy dźwięku. Sam tego nigdy nie używałem więc nie wiem jak się sprawuje.

Mi się marzy odtwarzacz muzyki który respektuje wartości replay gain w utworach..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra dzięki za odpowiedzi piwko poszło.

teraz jeszcze chciałem spytać o mod na zmianę piosenki za pomocą klawisza +/- od dźwięku. czytałem coś o tym, jednak jasnej odpowiedzi nie znalazłem. Czy powstało już coś takiego, albo może można to jakoś ustawić w jakiejś aplikacji.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi