Skocz do zawartości
Zephon

Karta/Abonament bez 24 miesięcznej umowy.

Rekomendowane odpowiedzi

alfabet

[mention=236183]piotrzet23[/mention]

Jest zasada rlah. Paczka danych 2.5 Gb z dopłatą za 1gb 4 pln. 3,25zł netto (tj.3,9975złbrutto )za 1 GB transmisji danych (opłata będzie obowiązywać do wysokości Limitu Danych UE(2,6 GB) ,a po przekroczeniu Limitu Danych ,będzie naliczana opłata wynikająca z Polityki Uczciwego Korzystania ,19,01 zł netto (tj.23,38zł brutto) za1GB.

Koszty połączeń z dopłatą

0,012złnetto za minutę połączenia odebranego (tj.0,12złza10min.połączeń przychodzących wg taryfikacji sekundowej ,przy czym cena za1min.rozumiana jest jako1/10ceny),

0,012zł netto za SMS(tj.0,12złbruttoza10szt.wiadomościSMS,rozliczanezasztukę1/10ceny),

0,012zł netto za MMS (tj.0,12zł brutto za10szt.wiadomości MMS, rozliczane za sztukę,

Dużo? W abonamencie masz 1Gb dalej wychodzi taniej na kartę.

Owszem masz ograniczenie do 15 mb/s. 99% ludzi nawet o tym nie wie i nigdy nie odczuje. 1% dociekliwych skreśli tą ofertę.

Celem jest przedstawienie oferty jako alternatywa do abo a dla kogo co jest lepsze niech sobie sam odpowie i wybierze. Nie mój portfel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rakers

W ofercie na kartę nie ma od razu są dopłaty, a ja o tym mówiłem. Ja nie wiem w ogóle co ty podajesz, bo obecnie takiego nic przy ofercie na kartę nie ma. I najważniejsze skąd to wziąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

@up w ofercie na kartę rlah jest skonstruowany tak że jest dopłata. Przelicz ja i podlixz o czym my mówimy. Jedni płacą 80 za to aby mieć 1Gb w abo w roamingu. A potem oprócz abo dopłatą. Ja płacę 25 i mam dopłatę 10 zł za 2.4 Gb. Potworne....

Na stronie www

http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/nowy. Masz zakładkę jak działa roaming czy jakoś tak. I tam jest też potwierdzenie stawek.

654320d6c3fc81bfcf49c89aff024850.jpg

181d366088ad7189e504c7d3328e75ab.jpg

dodana zawartość

I tu zrzut ze strony www. Jak przeniesiesz numer to oferta za 30 jest cenie 25 na 13 miesięcy. 65d3b58a1092ff4c80261efce36d08aa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Contif

Właśnie wróciłem z wakacji w strefie 1A, czyli UE.

Heyah na karte, pakiet cykliczny 25zl/ mc

Sms o kosztach:

T-Mobile: Kontroluj koszty i zuzycie Pakietow Danych w aplikacji Moj T-Mobile, kliknij www.t-mobile.pl/pl/aplikacja .Od 19.05.2019 r. obowiazuja w roamigu oplaty dodatkowe wynikajace z decyzji Urzedu Komunikacji Elektronicznej. Oplaty wynosza: 0,0123zl/za min. pol. wycho., 0,12zl/za 10 min. pol. odebra. (naliczanie za 1/10 stawki) oraz 0,12zl/10 wyslanych SMS lub MMS (naliczanie za 1/10 stawki). Ceny obowiazuja wewnatrz strefy 1A. Polaczenia do pozostalych stref 0,95 zl/min. Transmisja danych w ramach Limitu Danych(UE) wynosi 3,9975zl/1 GB, a po jego wyczerpaniu oplata wynosi 23,38zl/1 GB.

Klienci z oferta: Nielimit.polaczen, sms i/lub mms i pakiet. trans. danych kupowane w ofercie lacznie i na okres min.30 dni otrzymuja w strafie 1A darmowe jednostki-500 MB,100 min (pol.wych. i odebr.),50 SMS-po wykorzystaniu zostana naliczone oplaty dodatkowe wynikajace z decyzji UKE.

Nie przekroczyłem limitu 500MB / 100min / 50sms i nic nie zostało dodatkowo naliczone.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Ja jestem na pograniczu sk pl. Pobrało mi 4 PLN za paczkę data i ze 3 PLN połączeń głosowych. Mam T na kartę. Używam bez stresu. Świetna opcja ten roam like at home.

W górach sieci słowackie sieci są wszędzie w zasadzie. W pl brakuje zasięgu. Plus i T mają najlepszy zasięg. Orange często jest bez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To musiałeś długo gadać. Wychodzące połączenia są po 0,0123 zł czyli 100 min kosztuje 1,23.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi