Skocz do zawartości
memphis21

OnePlus 7Pro- bateria/statystyki/dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Lata 19 XXI wieku a gość zdziwiony że jest wykorzystywana PODSTAWOWA i ZASADNICZA funkcja dla jakiej został wynaleziony telefon - rozmowy.
    Quo vadis, świecie? :D 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21
    Nie wiem czy by Ci nie zalecić factory reset czy cuś. Ja jeszcze będę sprawdzał co u mnie, bo jutro i dopiero założę kartę.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Ja jak miałem op7p miałem problem z bateria. Rozniwez zrobiłem facetem reset... nie pomaga

Wytapane z iPhone’a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, MisiekDP napisał:

3h? Chłopie, przecież Ty raka ucha dostaniesz, o 5G nie wspominając ?

Nie wiem, czy na poważnie piszesz, ale jeśli tak, to totalne bzdury. :)

@meliorus Generalnie rozmowy telefoniczne to jeden z czynników mocniej rozładowujących baterię. Przecież w starych telefonach czas pracy na baterii opisywało się dwojako: czas czuwania i czas rozmów. Np. taka Nokia 3310 pozwalała na raptem 4,5 godziny rozmów na jednym naładowaniu. :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem, czy na poważnie piszesz, ale jeśli tak, to totalne bzdury.

[mention=576]meliorus[/mention] Generalnie rozmowy telefoniczne to jeden z czynników mocniej rozładowujących baterię. Przecież w starych telefonach czas pracy na baterii opisywało się dwojako: czas czuwania i czas rozmów. Np. taka Nokia 3310 pozwalała na raptem 4,5 godziny rozmów na jednym naładowaniu.
    Z humorkiem pisałem ;) Ale też nie bez przyczyny mówi się, żeby nie gadać długo. Ani, żeby się nie przemieszczać w trakcje rozmowy (przemieszczając się telefon używa mocnego nadawania w celu poszukiwania następnych stacji). Współczynnik SAR też swoje mówi, a w OP jest on całkiem wysoki :)
    Ogólnie sieć komórkowa nie jest "zdrowa", ale nie jest też szkodliwa o ile ma się umiar :)
    I don't worry nie jestem ANTY5G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Rozmowy przez telefon to jedna z aktywności która najbardziej rozładowuje baterię - no chyba że WiFi calling to wtedy mniej.

22 minuty temu, MisiekDP napisał:

Ogólnie sieć komórkowa nie jest "zdrowa", ale nie jest też szkodliwa o ile ma się umiar :)

Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę - Paracelsus

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wszyatko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę - Paracelsus

Łoh, piękne słowa. Propsuję default_smile.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Byłem dziś na rowerku i tak: 1h 40 minut jazdy, sieć komórkowa, Hotspot WiFi, lokalizacja z wysoką dokładnością, Endomondo no i inne różne apki z powiadomienia mi zjadło mi za ten czas 19%.

Jak myślicie, dobrze fituje taki czas na OP7 Pro czy lipa? ?

Edytowane przez MisiekDP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MisiekDP jak dla mnie to wszystko ok. Bo mi podobnie bateria leci ale mam dodatkowo po bluetooth słuchawki i opaskę mi Band 4. ?

Po dzisiejszym dniu z OxygenOS 9.5.10 bateria przy podobnym użytkowaniu tel. zdecydowanie trzyma lepiej. Tak w okolicach 20%.? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    35 minut temu, misiuu21 napisał:

@MisiekDP jak dla mnie to wszystko ok. Bo mi podobnie bateria leci ale mam dodatkowo po bluetooth słuchawki i opaskę mi Band 4. ?

Po dzisiejszym dniu z OxygenOS 9.5.10 bateria przy podobnym użytkowaniu tel. zdecydowanie trzyma lepiej. Tak w okolicach 20%.? 

O, opaskę Mi Band 3 mam podpiętą też non stop! ?

Mi Band 4 mam z Chin, ale nie chce mi się jej jakoś używać. Wciąż się zastanawiam czy zmieniać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, czy w ustawieniach nie ma dokładnych wskazań co do pamięci ram? A jeśli są to gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi