Skocz do zawartości
memphis21

OnePlus 7Pro- bateria/statystyki/dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

memphis21

No niestety ale bateria nie jest jego mocna strona

Wytapane z OnePlus 7 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Z tym że mam wszystko na maks, niczego nie wyłączałem. 90hz, qhd+, lokalizacje wszędzie prawie, 3 konta mailowe, full synchro. Terez testy na wifi i jak poza chatą, LTE. Od poniedziałku w pracy, a tam większość na wifi będzie ? zobaczę, jeszcze parę dni mam na testy

Edytowane przez zboras1964

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rewelacji nie robi ale wstydu też nie ma wcale. Delikatnie lepsza niż w Note 9 który był moim poprzednim telefonem.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gentillo chodzi mi o to że dosyć dużo osób wypowiada się na temat baterii w iPhone, że słaba, że użytkownicy jabłka muszą się rozglądać za ładowarką. Okazuje się w moich testach, nazwijmy to syntetycznych, że iPhone z mniejszą baterią wypada lepiej, zarówno przy OnePlus 7 pro, jak i P30 pro ;)

Ale jak pisałem dam mu jeszcze parę dni, może się bateria ułoży, nie @mirku ? ? Bo co można po jednym dniu powiedzieć ?

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedno jest pewne. Na op7pro przy Lte wyciągam minimum 5.5 godziny SOT. Przy WiFi do 8. Bez żadnej optymalizacji i wyłączania czegokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gentillo ale w jaki sposób? Rozmowy, jakieś messengery, przeglądarka, trochę muzyki w tle, czasem Instagram? Czy z tego większość filmiki na YouTube?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    @gentillo chodzi mi o to że dosyć dużo osób wypowiada się na temat baterii w iPhone, że słaba, że użytkownicy jabłka muszą się rozglądać za ładowarką. Okazuje się w moich testach, nazwijmy to syntetycznych, że iPhone z mniejszą baterią wypada lepiej, zarówno przy OnePlus 7 pro, jak i P30 pro
    Ale jak pisałem dam mu jeszcze parę dni, może się bateria ułoży, nie @mirku ? Bo co można po jednym dniu powiedzieć
    @zboras1964 ah Ty gadzeciarzu. Kolejny telefon zakupiłeś . Sot na 90hz w oneplus nie jest uczciwie porównując go z iPhone ale nie zmienia to faktu, że rzeczywiście du*y nie urywa. Ja mam zawsze 5h a czasem nawet ponad 7h a mam dual SIM, wiele kont e-mail - 5 na różnych aplikacjach, pełna synchronizacja, 90 Hz włączone jtoolsem czyli zawsze, ok 80 aplikacji zainstalowanych w telefonie a telefon służy głównie do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam cały czas XS max, a przy okazji sobie testuje. Taki nieantyfan ? jakby było 5h sot to zostaje, bo cała reszta mnie przekonuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    Mam cały czas XS max, a przy okazji sobie testuje. Taki nieantyfan jakby było 5h sot to zostaje, bo cała reszta mnie przekonuje
    Oneplus 7 pro dla mnie jest lepszym wyborem od iPhone xs max, którego również miałem. Sprawdź czy nie masz jakiegoś drenażu baterii. Może jakaś aplikacja pobiera dużo energii ? 3h sot to wręcz niemożliwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @gentillo ale w jaki sposób? Rozmowy, jakieś messengery, przeglądarka, trochę muzyki w tle, czasem Instagram? Czy z tego większość filmiki na YouTube?
    YouTube praktycznie dla mnie nie istnieje. 3 skrzynki pocztowe, komunikatory, social media, agregator rss, muzyka itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi