Skocz do zawartości
memphis21

OnePlus 7Pro- bateria/statystyki/dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

sqner

Panowie dodawajcie informację jakie ustawienia wyświetlacza macie.

Edit: ile Hz itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    Panowie dodawajcie informację jakie ustawienia wyświetlacza macie.
    Zaawansowane - display p3

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M 01

Czy u Was też po aktualizacji do 9.5.5 po podpieciu ładowarki, telefon wyswietli warp i tak sobie pracuje z podswietlonym ekranem cały czas? Nie zawsze, ale jednak czasami trzeba go recznie wygasic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 1.06.2019 o 20:20, porter_1983 napisał:

a jak idę spać do podpinam do ładowania

Nie ma się czym chwalić, bo w ten sposób niszczysz sobie baterie ;) Ona przez godzinkę naładuje ci się do pełna. Po czym przez całą noc rozładowuję nastuka ci tyle cykli przez takie "nocne" ładowanie, że po roku już będzie o wymiany. To wygląda w ten sposób, że telefon przez noc cały czas ci się ładuje do 100%, a jak ma 100% to odcina ładowanie, po czym gdy jest 99% na nowo się ładuje i tak w kółko. Przez jedną noc takim sposobem potrafi przelecieć 10 cykli ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1
    Nie ma się czym chwalić, bo w ten sposób niszczysz sobie baterie Ona przez godzinkę naładuje ci się do pełna. Po czym przez całą noc rozładowuję nastuka ci tyle cykli przez takie "nocne" ładowanie, że po roku już będzie o wymiany. To wygląda w ten sposób, że telefon przez noc cały czas ci się ładuje do 100%, a jak ma 100% to odcina ładowanie, po czym gdy jest 99% na nowo się ładuje i tak w kółko. Przez jedną noc takim sposobem potrafi przelecieć 10 cykli ładowania.
    Cykl liczony jest gdy bateria osiągnie pełne 100%... A nie dobijanie do 100%
    Z tego co mi wiadomo telefon podpięty pod ładowarkę cały czas jest z jej zasilany, dopiero jakiś producent kabli zastosował elektronikę który odłącza telefon po naładowaniu do 100% i sam go zaczyna ładować jak jest 90%

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 minut temu, meliorus napisał:

Nie ma się czym chwalić, bo w ten sposób niszczysz sobie baterie ;) Ona przez godzinkę naładuje ci się do pełna. Po czym przez całą noc rozładowuję nastuka ci tyle cykli przez takie "nocne" ładowanie, że po roku już będzie o wymiany. To wygląda w ten sposób, że telefon przez noc cały czas ci się ładuje do 100%, a jak ma 100% to odcina ładowanie, po czym gdy jest 99% na nowo się ładuje i tak w kółko. Przez jedną noc takim sposobem potrafi przelecieć 10 cykli ładowania.

Glupoty opowiadasz, mam oneplusa 5 i przez dwa lata laduje tel tylko na noc i bateria trzyma bardzo dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem i niestety nie jest tak jak piszesz :( Sam osobiście kiedyś ściągnąłem aplikację "Battery Log" i sprawdzałem jak to wygląda. Nie mogę znaleźć zrzutu jaki kiedyś wstawiałem, ale tak to wyglądało że 15min-99% 1min-100%, 16min-99% i tak w kółko. Aż sam byłem zdziwiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej w ogóle nie używać. Nie włączać, nie podpinać do ładowania. Na pewno będzie to najlepszy sposób na "szanowanie" baterii.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Pitu pitu o cyklach, szanowaniu lub maltretowaniu baterii, ale nikt chłopu @M 01 nie odpowiedział na jego pytanie...
    Nie możecie przejść do meritum tylko ujadać jak przekupki na targu? Tak, mam tak, nie, nie zauważyłem?

Edytowane przez zboras1964

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    Czy u Was też po aktualizacji do 9.5.5 po podpieciu ładowarki, telefon wyswietli warp i tak sobie pracuje z podswietlonym ekranem cały czas? Nie zawsze, ale jednak czasami trzeba go recznie wygasic
    Nic takiego nie zauważyłem na żadnej wersji oprogramowania. Obecnie mam 9.5.7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi