Skocz do zawartości
mroczek691

Współpraca Milestone ze słuchawkami BT

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć.

Jestem nowym użytkownikiem forum, to mój pierwszy post. Prawdopodobnie w ciągu 2-3 tygodni stanę się posiadaczem Motoroli Milestone;)

Teraz mam Nokię 5800, do której specjalnie kupiłem bezprzewodowy zestaw słuchawkowy NOKIA BH-503. Oto słuchawki :

1.jpg

Próbował już ktoś takiego połączenia? Mam na myśli milestone i bh-503? Ewentualnie inne słuchawki bluetooh? Czy wszystko jest w porządku? Nie ma żadnych zakłóceń transmisji, żadnych zgrzytów?

Nie ukrywam, że od tego może zależeć to czy kupię motorolę;) Za słuchawki dałem ponad 200zł, a poza tym za dźwięk wydobywający się z tych słuchawek dałbym się pokroić.

Czekam na odpowiedzi! ;)

Jeśli wszystko będzie dobrze, to zagoszczę tu na stałe;)

Pozdrawiam.

Edytowane przez mroczek691

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście nie próbowałem, ale z tego co wiem nie ma żadnych problemów w połączeniu, wszystko chodzi prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli Cię to interesuje to Samsung Galaxy GT-i7500 poległ z tym zestawem. Słuchawka + odbieranie rozmów działa OK ale odsłuchanie utworu z wykorzystaniem profilu A2DP jest niewykonalne (szatkuje). Z tego co wygooglałem to jest problem w Androidzie z odtwarzaniem A2DP przy włączonym jakimkolwiek połączeniu WiFi/2G/3G.

Też jestem ciekaw opinii innych użytkowników BH-503(i nie tylko) i ich współpracy z Androidem po profilu A2DP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Osobiście nie próbowałem, ale z tego co wiem nie ma żadnych problemów w połączeniu, wszystko chodzi prawidłowo.

Ty mnie pocieszyłeś.

Jeśli Cię to interesuje to Samsung Galaxy GT-i7500 poległ z tym zestawem. Słuchawka + odbieranie rozmów działa OK ale odsłuchanie utworu z wykorzystaniem profilu A2DP jest niewykonalne (szatkuje). Z tego co wygooglałem to jest problem w Androidzie z odtwarzaniem A2DP przy włączonym jakimkolwiek połączeniu WiFi/2G/3G.

Też jestem ciekaw opinii innych użytkowników BH-503(i nie tylko) i ich współpracy z Androidem po profilu A2DP.

A Ty zdołowałeś.

Doszedłem jednak do wniosku, że co będzie to będzie. Jeśli się okaże, że słuchawki nie współpracują z telefonem to sprzedam je na allegro i za to kupię najlepsze dokanałowe jakie znajdę. androIDOL domyślam się, że mówisz to z własnego doświaczenia. I pewnie wiesz jak te słuchawki grają;) No po prostu szkoda ponad 200zł, i tej jakości.

W dalszym ciągu czekam na opinnie innych! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irhabi

Nie prościej przejść się do jakiegokolwiek sklepu/salonu i poprosić o sprawdzenie czy słuchawki będą współpracowały, ponieważ od tego zależy kupno tego telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung SBH500 działa z motką rewelka nawet szypciej się połączyły niż z Omnią :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tak jak napisał irhabi w najbliższy poniedziałek przejdę się do jakiegoś serwisu czy sklepu i po prostu sprawdzę czy to działa.

Po tym co napisał szyber72 mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Przecież to też A2DP.

Dzięki wszystkim.

Do Admina: Myślę, że temat można zamknąć.

<baggus>Jak przetestujesz czy dzialaja to napisz i wtedy ewentualnie zamkne, bo ta informacja moze byc przydatna w przyszlosci.

Edytowane przez baggus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    murdoc

nie powinno być problemu. Ja swoją milestone bez najmniejszego problemu sparowałem z zestawem głośnomówiącym Nokia CK-7W

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zestaw głośnomówiący do telefonu to przeważnie obsługa profilu HFP. Z tego co przeglądnąłem instrukcję obsługi Nokii CK-7W to nie wspiera ona profilu A2DP. Opis profili znajdziecie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R2-D2

NOKIA CK 100 działa z A2DP ale dopiero na kernelu z Telusa. Przy "czystym" 2.1 szarpie. Przy 2.01 bylo tez ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x