Skocz do zawartości
shados

Jeśli nie Oneplus 7 Pro to co? [do ok 3000 zł]

Rekomendowane odpowiedzi

neomagnet

@seb84 Może przy iPhonie Ci się nie trzęsły bo jest najmniejszy? Ja robię bardzo często zdjęcia dokumentów, faktur, rachunków i nawet w starym Galaxy Ace nie miałem takich problemów. Ba, nawet w bardzo starym SE C702 nic takiego się nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shados

Żona ma Huawei P20 Pro i zdjęcia z jej telefonu są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. Zakładam, że OP7P nie robi dużo gorszych zdjęć. Martwi mnie jednak zaskakująco mała ostrość zdjęć - oglądałem wiele zdjęć 1:1 i niestety zdjęcia zbierają mniej szczegółów niż konkurencja. Poprawia się coś na tym polu? I jak wygląda sprawa baterii w stosunku do Huawei P30 Pro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    Żona ma Huawei P20 Pro i zdjęcia z jej telefonu są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. Zakładam, że OP7P nie robi dużo gorszych zdjęć. Martwi mnie jednak zaskakująco mała ostrość zdjęć - oglądałem wiele zdjęć 1:1 i niestety zdjęcia zbierają mniej szczegółów niż konkurencja. Poprawia się coś na tym polu? I jak wygląda sprawa baterii w stosunku do Huawei P30 Pro?
    Bateria jest zauważalnie gorsza w oneplus 7 pro aczkolwiek jak używasz większość czasu wifi to nawet 8h sot można uzyskać. Na LTE ok 5h a w Huawei ok 7h spokojnie. Co do zdjęć jest poprawa po nowej aktualizacji. Podrzucę Ci kilka zdjęć zrobionymi oba telefonami ale pewnie wieczorem bo teraz jestem w pracy

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shados
    15 minut temu, seb84 napisał:

Bateria jest zauważalnie gorsza w oneplus 7 pro aczkolwiek jak używasz większość czasu wifi to nawet 8h sot można uzyskać. Na LTE ok 5h a w Huawei ok 7h spokojnie. Co do zdjęć jest poprawa po nowej aktualizacji. Podrzucę Ci kilka zdjęć zrobionymi oba telefonami ale pewnie wieczorem bo teraz jestem w pracy

Super, będę wdzięczny. A powiedz jeszcze coś o gabarytach. Mając oba telefony, czy OP jest dużo większy i mniej poręczny niż Huawei? To tylko 7mm długości więcej i ok 2mm na szerokości, więc nie powinno to tak bardzo dawać się we znaki, ale może jednak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    Super, będę wdzięczny. A powiedz jeszcze coś o gabarytach. Mając oba telefony, czy OP jest dużo większy i mniej poręczny niż Huawei? To tylko 7mm długości więcej i ok 2mm na szerokości, więc nie powinno to tak bardzo dawać się we znaki, ale może jednak...
    Nie, gabaryty są porównywalne. Nawet wolę op bo nie wydaje się być wydłużony a Huawei sprawia takie wrażenie. To już kwestia gustu . Przypomnij się na priv to wrzucę Ci zdjęcia wieczorem

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuć zdjęcia tutaj chętnie sam zobaczę

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 godzin temu, dzidexx napisał:

Piszáć "gorsze warunki" masz na myśli ciemną łazienkę ze zgaszonym światłem czy może godzinę 22 w mieście?

Sądząc po innych twoich wypowiedziach raczej to pierwsze. Chętnie zobaczę jakieś "trudne" zdjęcia wykonane Psikselem. Jakoś nikt się jeszcze nie pochwalił hiper-syper-ultra aparatem.

https://forum.android.com.pl/forum/2568-google-pixel-3-3-xl/

W tych i tych warunkach OnePlus 7 pro zrobi słabą fotkę, chcesz zobaczyć zdjęcie Pixelem to sobie go w końcu kup i się przekonaj.

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    11 minut temu, little.big.conversation napisał:

chcesz zobaczyć zdjęcie Pixelem to sobie go w końcu kup i się przekonaj.

Nie chcę tego badziewia.

Natomiast twoja odpowiedź świadczy jedynie o tym, że te wszystkie opinie są o d... potłuc.

ROTFL

Spoiler

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    W tych i tych warunkach OnePlus 7 pro zrobi słabą fotkę, chcesz zobaczyć zdjęcie Pixelem to sobie go w końcu kup i się przekonaj.
    Oneplus już nie robi słabych fotek. Robi dobre lub bardzo dobre a czasem świetne ale oczywiście nie jest to poziom S10, pixela 3 czy w dzień iPhone xs max. Są jeszcze mankamenty do poprawy (przejaskrawiania koloru czerwonego) ale oneplus idzie w dobrą stronę i każda aktualizacja daje efekty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi