Skocz do zawartości
bbazyll

Cichy dzwięk systemowego powiadomienia..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z dźwiękiem.. mimo maksymalnych ustawień poziomów głośności.. powiadomienia smsow praktycznie jest niesłyszalne w starym i5700 słyszałem w drugim końcu domu.. znając życie idzie to jakos "podkręcic" systemowo tylko ..jak :D

Edytowane przez bbazyll

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    goszka
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    do poprawki[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

od tygodnia jestem posiadaczem Galaxy S Plus, i przeokropnie mnie drażni głośność rozmów. Wcześniej na i5700 miałem wszystko idealnie. Można było rozmawiać praktycznie z głośnikiem oddalonym o 15 cm a itak było wszystko słyszalne. Teraz jakaś lipa pomimo podkręconego głosu na maxa. Zaistalowałem nawet 2.3.6 ale i to nic nie dało... coż może być nie tak?

pozdrawiam,

muniek99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam Twoich preferencji a nie mam też i5700 aby porównać. Spróbuj znaleźć inny Galaxy Plus i jeżeli stwierdzisz różnicę oddaj do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M@dF

Witam. Podłączę się pod temat. Też miałem i5700 i tam irytowały mnie ciche dzwonki. Na szczęście po zrootowaniu można było wgrać aplikacje typu "volume louder hack" i dzwonek był donośny. Czy w SGS+ jest możliwość "podrasowania dzwonka" ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według zdobytych informacji apka volume louder hack powinna działać na SGS+ aczkolwiek wydaje mi się, że to może być upierdliwe. Sygnały zastosowane w telefonie nie są ustawione niską głośnością tylko niskim poziomem nagranego pliku. Mam obecnie niektóre te same pliki i porównując te z telefonu są dużo cichsze. Podkręcenie głośności dla tych "słabszych" może spowodować uszkodzenie głośnika gdy pojawią się inne pliki o normalnym poziomie dynamiki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M@dF

Niestety ta aplikacja nie działa na SGS+ (właśnie przetestowałem) a dzwonki w zależności od charakterystyki dźwięku są dobrze słyszalne lub źle. Jeden utwór po zwiększeniu poziomu głośności do 0 dB, czyli do wartości po wyżej której następuje przesterowanie i obcinanie jest słyszany jak przez słoik a inny, gdzie dźwięki są "prostsze" jest głośny i wyraźny. Żona ma Xperia Neo V i tam jest w opcjach w standardzie "Volume boost". W SE dzwonki grają konkretnie. A w samsungu nie mogę sobie ustawić fajnej piosenki, bo głośnik nie radzi sobie ze skomplikowanymi dźwiękami. Pewnie jakbym powycinał połowę nut to by grało dobrze, ale wtedy to już nie będzie moja ulubiona piosenka tylko jej zwłoki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Celt

To może zainstaluj sobie z Marketu Volume+ Free. U mnie działa rewelacyjnie i nie mam problemów z cichymi dzwonkami. Faktycznie nawet jeśli chciałem ustawić coś innego niż dzwonki systemowe, to potrafiły się te powiadomienia dość cicho odtwarzać. Po skorzystaniu z tej aplikacji nie mam już takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi