Skocz do zawartości
AndrewOne

[Xiaomi A2 Lite] Mrugająca dioda powiadomień

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Od wczoraj mam problem z ciągle mrugająca diodą powiadomień. Usuwałem jakieś pliki w menadżerze plików i chyba po tym to się stało. Nie pomaga wyłączenie telefonu. Robiłem reset ustawień aplikacji (jest taka funkcja w ustawieniach). Nie mam żadnych powiadomien. Dioda mruga nadal. 

dodana zawartość

Problem sam się rozwiązał. Podłączyłem ładowarkę dioda zaczęła świecić bez przygasania i zostawiłem pod ładowarką na noc. Rano odpialem ładowarkę dioda zgasła i już nie mruga.

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Problem sam się rozwiązał. Podłączyłem ładowarkę dioda zaczęła świecić bez przygasania i zostawiłem pod ładowarką na noc. Rano odpialem ładowarkę dioda zgasła i już nie mruga.

No i dziś znowu murga. Ja pie.... Nie wiem co to może być.

dodana zawartość

Widzę że wszystkich guzik obchodzi mój problem ale w końcu go rozwiązałem i będę tak dobry że napiszę co było przyczyną. Trzeba wyłączyć w opcjach baterii automatyczne włączanie się trybu oszczędzania baterii. Ustawia się tam przy ilu procentach baterii ten tryb się ma włączać i trzeba to całkowicie wyłączyć. Uwaga samo wyłączenie trybu oszczędzania baterii gdy już się włączy poprzez zsunięcie górnej beli nie rozwiąże problemu. Trzeba całkowicie wyłączyć automatyczne włączanie się tego trybu. A jak będziemy chcieli go użyć to włączać ręcznie poprzez odszukanie go na górnej belce. Nie ma za co.

Edytowane przez AndrewOne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie odpowiedział, może dlatego, że nie wspomniałeś o włączeniu tego trybu? ;) Czarodziejami nie jesteśmy i nie umiemy wróżyć z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem bo ja miałem ten tryb wyłączony. Tylko żeby dioda nie mrugała trzeba wyłączyć również automatyczne włączanie się tego trybu. A że mam automatyczne włączanie nie wiedziałem. Po prostu jak już automatycznie się włączy tryb oszczędzania to wyłączenie samego trybu nic nie da dopóki nie wyłączy się również tego automatu. Swoją drogą to bardzo głupie, ale tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie miałem na myśli automatyczne oszczędzanie baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eddie71

Dopiero się dowiedziałem, że jest tryb automatycznego włączania oszczędzania baterii.

Nigdy nie włączam oszczędzania baterii, bo ciągle używam internetu i lokalizacji, ale może się ta opcja przydać w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi