Skocz do zawartości
piotrzet23

[Xperia 1] Pierwsze wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma już ten telefon?  Jeśli tak to niech podzieli się pierwszymi wrażeniami na jego temat i najlepiej też gdzie go zakupił ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem go dzisiaj ze 20 minut z czego 15 poświęciłem aparatowi. Bardzo na ten telefon liczyłem szczególnie na aparat mając nadzieję że Sony robiąc najlepsze matryce da popalić konkurencji ale moje pierwsze odczucia są mieszane. Wiadomo że nie można go oceniać na podstawie pstrykniętych zdjeć w markecie ale już widać większe ziarno niż w P30 pro. Liczyłem też na naprawdę rozbudowane oprogramowanie aparatu a jest takie jak zawsze było. Wideo kręci lepsze niż P30 pro no ale cóż poczekam na Mate 30 pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up czyli chcesz brnąć w bezprzyszlosciowego producenta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyrażam tylko swoją opinię na podstawie pierwszego wrażenia. Czy bezprzyszłościowego ? Tego nikt nie wie. Co nie zmienia faktu że Sony mając nóż na gardle raczej się nie popisało. I podobno długość działania na tej bateri jest bardzo przeciętna. Zawsze miałem nokie albo sony ale nie jestem zaślepiony by nie widzieć że sony mając takie możliwości w świecie fotografi znów raczej tego niewykorzystało. Za 2 tysie szłoby go łyknąć ale za 4 ? To jakiś żart. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

"I podobno długość działania na tej bateri jest bardzo przeciętna."

Uwielbiam takie wróżenie z fusów. I to słowo "podobno" :D

Co do ilości szumu wolę trochę więcej szumu niż jak w Huawei malowanie akwarelami. Wygląda to fatalnie.

Edytowane przez piotrzet23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odsyłam do recenzji na YT. Tam gość mowi że na włączonym ciągle ekranie nowa xperia wytrzymuje mu 4 - 4.5 godziny. Ja wiem że fanbojom nie da sie wbić faktów do głowy które są przeciwko "ich" sprzętowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SilvaFight

Z tego co wiem to telefon jeszcze nie trafił do sprzedaży i nie jest to finalne oprogramowanie więc jak na podstawie tego można oceniać baterię? Po premierze może być lepiej a może być i gorzej. No ale jak się nie ma pojęcia to właśnie się takie bzdury wypisuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    19 godzin temu, SilvaFight napisał:

Wyrażam tylko swoją opinię na podstawie pierwszego wrażenia. Czy bezprzyszłościowego ? Tego nikt nie wie. Co nie zmienia faktu że Sony mając nóż na gardle raczej się nie popisało. I podobno długość działania na tej bateri jest bardzo przeciętna. Zawsze miałem nokie albo sony ale nie jestem zaślepiony by nie widzieć że sony mając takie możliwości w świecie fotografi znów raczej tego niewykorzystało. Za 2 tysie szłoby go łyknąć ale za 4 ? To jakiś żart. 

Miałem na myśli bezprzyszlosciowego Huawei gdzie już producent ogranicza produkcję,w nowych modelach na miejsce systemu Googla wrzuci swój autorski os z aptoidem zamiast google play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Oj widze że nie ma co pisać wśród fanboji. Sony dałoby Wam średniaka za 10 tys to byście piali i tak z zachwytu. Zagraniczni recenzenci mieli juz xperia 1 dwa tygodnie temu ale żaden nie potrafił odpisać na zapytanie jak sprawuje się bateria. Na inne odpisywali ale na te pytanie nie. Dziwne nie ? No ale tak jak widze tu jest ściana nie do przeskoczenia a w finalnym oprogramowaniu ten telefon bedzie chodzil ze 5 dni bez ladowania a inni durni producenci tak nie potrafia i wrzucają bateria powyżej 4000 mAh ???? tylko Sony potrafi czynić cuda i na wyświetlaczu 4k hdr osiągnie niespotykane nigdzie czasy działania.

Edytowane przez SilvaFight

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta dwa tygodnie temu, notabene 4k jest obsługiwane tylko podczas wyświetlania treści 4k w aplikacji album

dodana zawartość

Nikt nie pisze że 5 dni na baterii,lecz Sony potrafii wykrzesać nieco więcej niż inni producenci przy tej samej pojemności baterii

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi