Skocz do zawartości
piotrzet23

[Xperia 1] Pierwsze wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

xperie 1 mam od 3 dni. Telefon bardzo fajny, ekran piękny, szybkość działania na duży plus.  Pomimo tego, że telefon jest długi to wyjątkowo dobrze leży w dłoni. Jeśli chodzi o baterie to przy bardzo intensywnym używaniu telefonu wytrzymuje pełny jeden dzień, przy  troszkę słabszym co najmniej 1, 5 dnia. Jedne z wad, które zauważyłam to przy zrobieniu większej ilości zdjęć na raz telefon bardzo długo  je przetwarza zanim pojawią się na podglądzie, oraz brak kabla usb C, który można podłączyć do komputera (albo ja jestem ślepa ;/). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@garyfisherka

Masz kabel zakończony USB-C z dwóch stron. Większość laptopów odpowiednie wejście ma jeśli potrzebujesz typu A musisz kupić przejściówkę. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, piotrzet23 napisał:

@garyfisherka

Masz kabel zakończony USB-C z dwóch stron. Większość laptopów odpowiednie wejście ma jeśli potrzebujesz typu A musisz kupić przejściówkę. 

ano tak, mam w laptopie takie wejście :) leci piwko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po najnowszej aktualizacji mam wrażenie, że bateria spisuje się lepiej. Martwi mnie jednak co innego, otóż skaner odcisków przestał działać. Ma ktoś podobny problem, bądź go rozwiązał?

Wysłane z mojego J8110 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@iLoveTech84

To ja mam odwrotnie bateria gorzej skaner lepiej. Chodź na początku było najgorzej. Pomogło wgranie nowych skanów

dodana zawartość

Zauważyłem błąd w oprogramowaniu co do agregacji pasm. Czasem gdy loguję się do nadajnika L1800 15 MHz pojawia się LTE+ chodź agregacji na nim nie ma. Nie mam tego sprawdzić na ten moment na innych pasmach ale na tym i przy takiej szerkości występuje. Nie zawsze ale kilka razy w ciągu dnia. Nadajnik nie bedzie miał uruchomionych dodatkowych pasm więc to nie ten problem. Brand T-Mobile.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam telefon już ponad miesiąc i stwierdzam , że w sumie jest OK. Parę razy się zwiesił ale może to przez dodatkowe aplikacje do aparatu zapisujące zdjęcia w formacie RAW . czytnik linii jest taki sobie czasem muszę mocniej docisnąć palec żeby odczytał. największa słabość telefonu to przednia szybka jest dość podatna na zarysowania po miesiącu użytkowania i naprawdę dbaniu aby nie siedział w kieszeni z kluczami itd. pojawiły się 2 spore rysy do tego sporo malutkich widocznych tylko pod światło. i tak jak ktoś wcześniej pisał przetwarzanie zdjęcia do podglądu trwa za długo a nawet czasem bardzo długo . natomiast program Cinema PRO jest rewelacyjny ale tylko w zestawie z gimbalem który zniweluje drgania . więcej zarzutów brak chyba że do baterii brakuje jej ze 2 godzin aby zakończyć dzień przy intensywnym użytkowaniu, a no i dodatek w formie słuchawek WH-1000XM3 Wireless Noise Cancelling Headphones za pre-order rewelacja słuchawki naprawdę odjazdowe chyba bardziej sie z nich cieszę niż z telefonu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po aktualizacji nie widzę opcji internetu 3g , znikły. Jest tylko 4g :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@iLoveTech84

Ale gdzie nie widzisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sieć komórkowa, zaawansowane, preferowany typ sieci. Jest tylko jedna opcja, która jest cały czas zaznaczona i nie można jej odchaczyc. A tam 4g 3g i 2g. No i cały czas chodzi na 4g.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@iLoveTech84

W jakiej sieci masz numer?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi