Skocz do zawartości
Maciej Stryjecki

Samsung Galaxy Tab S5e vs Apple iPad Air (2019)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zamarzył  mi sie tablet do oglądania filmów w łóżku i na wyjazdach. A więc najwazniejsza jest dla mnie jakość obrazu. Po rozeznaniu w Internecie ograniczyłem pole swoich zainteresowań do dwóch modeli:

Samsung Galaxy Tab S5e

Apple iPad Air (2019)

Nakierujcie mnie proszę: który będzie miał lepszy obraz. To w zasadzie najwazniejsze, chociaz dźwiek i walory uzytkowe też mogą zaważyć (tak naprawdę nie znam swoich wymagań, to bedzie pierwszy tablet). Oprócz oglądania filmów tablet będzie tez słuzyc do przeglądania internetu i - ewentualnie, choc niekoniecznie - jako przedłużenie telefonu do rozmów wyłacznie w domu. Nie zamierzam nim zastepowac laptopa, bo w moim przypadku sie nie da, w tej kwestii jestem wyposazony. Tablet traktować będe jako zabawkę, czyli wyłacznie źródło przyjemności i rozrywki.

Waham się pomiedzy tymi dwoma, ewentualnie jeszcze czekam na nowości od Samsunga, podobno maja wprowadzic do oferty Tab s5 (bez "e") i nie ukrywam, że gdyby miał rozdzielczość 4K i generalnie ekran lepszy o klase, miałbym rozwiązany dylemat. Tylko że nie wiadomo jak długo przyjdzie czekać na nowinki (może Huawei cos tez zaprezentuje, bo Apple raczej juz chyba w tym roku nie), a wakacje zbliżaja sie szybkim krokiem. Pomożecie?

Z góry dziekuję.

Maciek

PS. Wiem, że iPad Pro jest super, ale cena blisko 5000 raczej mnie juz odrzuca.

Edytowane przez spec-naz1
    Korekta nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pxpxpx

Zdecydowanie Apple iPad Air (2019)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi