Skocz do zawartości
folusek

[ANDROID Q 10] S10+ [G975F] G975FXXU3BSKO_G975FOXM3BSKO [XEO Polska][01.12.2019]

Rekomendowane odpowiedzi

folusek
    Napisano (edytowane)

Prowadzimy tutaj dyskusje teraz tylko związane z oficjalna wersją Pie 9 oraz Q 10 XEO.

Tu pobierzesz wszystkie Romy od najstarszych do najnowszych zawsze na bierząco.

Wszystkie Romy XEO

Instrukcja 5 plikowa

Spoiler

Pobierz Odin v3.13.3 Download
    Wyodrębnij pobrany plik oprogramowania układowego. Powinieneś dostać 5 plików:
    AP (System i odzyskiwanie)

BL (Bootloader)

CP (modem / radio)

CSC _ *** (Kraj / region / operator)

HOME_CSC _ *** (Kraj / region / operator)

Dodaj każdy plik do odpowiedniego pola w Odin v3.13.3. Użyj CSC _ ***, jeśli chcesz zrobić czysty flash lub HOME_CSC _ ***, jeśli chcesz zachować swoje aplikacje i dane.
    Uruchom ponownie telefon w trybie pobierania / Odin (upewnij się, że urządzenie jest wyłączone) za pomocą następującego kombinacji przycisków:

Podłącz kabel USB do komputera , wciśnij jednocześnie i trzymaj przyciski Vol Down i Bixby , podłącz kabel USB do telefonu nie puszczając przycisków.

Inne opcje na wypadek, gdyby pierwsza opcja nie działała lub nie jest możliwe.

Opcja 2 POWER + VOLUME DOWN + BIXBY

Opcja 3 ZMNIEJSZ GŁOŚNOŚĆ + GŁOŚNOŚĆ W GÓRĘ + kabel USB

Opcja 4 POWER + VOLUME DOWN + GŁOŚNOŚĆ W GÓRĘ

Opcja 5 POWER + VOLUME DOWN + PRZYCISK HOME

Opcja 6 Kabel USB + REGULACJA GŁOŚNOŚCI W DÓŁ + BIXBY

W trybie pobierania podłącz telefon do komputera, najlepiej przy użyciu oryginalnego kabla USB, który masz w telefonie. Odin powinien wykryć twoje urządzenie, a NIEBIESKI prostokąt pokaże numer portu COM. (Upewnij się, że sterowniki SAMSUNG są zainstalowane na komputerze!)
    NIE zaznaczaj żadnych dodatkowych pól. Jedyne opcje do zaznaczenia to F.Reset Time i Auto-Reboot.
    Kliknij przycisk Start, poczekaj, aż Odin powie „PASS” w ZIELONYM polu. Po zakończeniu flashowania telefon uruchomi się ponownie i możesz odłączyć telefon od komputera.

Instrukcja Jednoplikowa

Spoiler

Pobierz Odin v3.13.3 Download
    Wyodrębnij pobrany plik oprogramowania układowego. Powinieneś dostać 1 plik:
    AP (System i odzyskiwanie)

Dodaj plik MD5 w polu AP w Odinie
    Uruchom ponownie telefon w trybie pobierania / Odin (upewnij się, że urządzenie jest wyłączone) za pomocą następującego kombinacji przycisków:

Podłącz kabel USB do komputera , wciśnij jednocześnie i trzymaj przyciski Vol Down i Bixby , podłącz kabel USB do telefonu nie puszczając przycisków.

Inne opcje na wypadek, gdyby pierwsza opcja nie działała lub nie jest możliwe.

Opcja 2 POWER + VOLUME DOWN + BIXBY

Opcja 3 ZMNIEJSZ GŁOŚNOŚĆ + GŁOŚNOŚĆ W GÓRĘ + kabel USB

Opcja 4 POWER + VOLUME DOWN + GŁOŚNOŚĆ W GÓRĘ

Opcja 5 POWER + VOLUME DOWN + PRZYCISK HOME

Opcja 6 Kabel USB + REGULACJA GŁOŚNOŚCI W DÓŁ + BIXBY

W trybie pobierania podłącz telefon do komputera, najlepiej przy użyciu oryginalnego kabla USB, który masz w telefonie. Odin powinien wykryć twoje urządzenie, a NIEBIESKI prostokąt pokaże numer portu COM. (Upewnij się, że sterowniki SAMSUNG są zainstalowane na komputerze!)
    NIE zaznaczaj żadnych dodatkowych pól. Jedyne opcje do zaznaczenia to F.Reset Time i Auto-Reboot.
    Kliknij przycisk Start, poczekaj, aż Odin powie „PASS” w ZIELONYM polu. Po zakończeniu flashowania telefon uruchomi się ponownie i możesz odłączyć telefon od komputera.

Edytowane przez folusek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

@folusek podaj obecny sposób wejścia w Download Mode ponieważ w S10 został on zmieniony . Teraz wchodzimy : podłącz kabel USB do kompa , wciśnij jednocześnie i trzymaj przyciski Vol Down i Bixby , podłącz kabel USB do telefonu nie puszczając przycisków. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ferroz

witam dlaczego po wgraniu wyżej wymienionego softu mam xef/xef/xef/opv , to wygląda na jakiś francuski soft???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

To jest rom multi CSC. Użyj kart np. z Play i powinno ustawić się XEO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ferroz
    41 minut temu, iMoCks napisał:

To jest rom multi CSC. Użyj kart np. z Play i powinno ustawić się XEO.

co to ma za znaczenie?? mam kartę nju mobile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Ma, Nju nie wymusza zmiany CSC a główne CSC w tym romie to XEF. Sam korzystam z tego softu i dopóki karta sim nie wymusiła zmiany CSC także miałem XEF. Dopiero po wymuszeniu przez kartę kod zmienił sie na XEU (Mieszkam w UK).

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ferroz
    16 godzin temu, iMoCks napisał:

Ma, Nju nie wymusza zmiany CSC a główne CSC w tym romie to XEF. Sam korzystam z tego softu i dopóki karta sim nie wymusiła zmiany CSC także miałem XEF. Dopiero po wymuszeniu przez kartę kod zmienił sie na XEU (Mieszkam w UK).

Masz w 100% rację  karta sim rozwiazała problem dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qwak1
    Napisano (edytowane)

u mnie rom wgrywany na OPV/OPV/OPV/OPV z karta t-mobile wyszlo xeo/xeo/xef/opv jak to naprawic zeby bylo 4x xeo?

Edytowane przez Qwak1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Nie naprawisz. 
    Jest poprawnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jak mam pobrać to oprogramowanie jak mnie cały czas przenosi na sammobile po kliknięciu przycisku download?

Ok znalazłem rozwiązanie wina przeglądarki, firefox cały czas mnie wylogowywał, spróbowałem na Edge i pobrało.

Czyli tym sposobem można zdebrandować telefon wgrywając czyste oprogramowanie samsunga na nasz region dobrze rozumiem?

Co z tymi sterownikami samsunga, wystarczy że raz podpiąłem telefon do komputera i one mi się same zainstalowały czy muszę pobrać inne jak tak to z kąt?

Edytowane przez pawel2887

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi