Skocz do zawartości
folusek

[ANDROID Q 10] S10+ [G975F] G975FXXU3BSKO_G975FOXM3BSKO [XEO Polska][01.12.2019]

Rekomendowane odpowiedzi

Wosiu96

Witam. Mam s10+ dystrybucja Orange. Zrobiłem debrand ale mam xef/xeo/xeo/opv. Włożyłem 2 karty i nic nie pomogło... Co poszło nie tak, że pierwsza nie jest xeo? Przy s10e po debrandzie mam 3 razy xeo

EDIT : Po hard resecie zmieniło się na 3 x xeo

Edytowane przez Wosiu96

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soft aktualnie na Francje i na Polske jest identyczny PDA G975FXXU3ASIG jak i CSC G975FOXM3ASIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andx

Czy zdarzyło się Komuś, że po debrandzie musiał oddać telefon do naprawy i nie uznali gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Nie. Przyklad: kolega zrobił debrand i wieczorem zauważył wypalenie lekkie belki. Na drugi dzień zawiózł do serwisu i bez problemu. 

Edytowane przez rybus85
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Pewnie już było milion razy.. kupiłem telefon z rynku DE, co muszę zrobić aby zmienić na czysty XEO? (screeny: telefon czysto uruchomiony, bez ściągania najnowszych aktualizacji).

Screenshot_20191011-143806_Settings.jpg

Screenshot_20191011-143651.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam sobie odpowiem. Ściągnąłem najnowsze XEO samfirm, potem odin i mam xeo/xeo,xeo/dbt ;)

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie, kupiłem S10 plus od firmy, sprzedawca zapewniał że to telefon niebrandowany, okazało się że wzięty z T-mobile i to jeszcze na raty, czy wgranie czystego xeo uchroni mnie przed ewentualną blokadą IMEI?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sector

Zmiana softwareu nie ma żadnego wpływu na blokadę IMEI. Niezależnie jaki masz soft, jeśli telefon zostanie zablokowany to i tak nie będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reniew
    Witam, mam pytanie, kupiłem S10 plus od firmy, sprzedawca zapewniał że to telefon niebrandowany, okazało się że wzięty z T-mobile i to jeszcze na raty, czy wgranie czystego xeo uchroni mnie przed ewentualną blokadą IMEI?
    Telefon oddaj. Zgodnie z regulaminem T-mobile właścicielem aparatu jest do czasu spłacenia rat, właśnie T-mobile. Sprzedano Ci urządzenie które nie jest własnością sprzedającego. To paserstwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już napastuję sprzedawcę, który zarzekał się w ogłoszeniu, że tel. z polskiej dystrybucji i nie ma szans na zablokowanie, ale po sprawdzaniu na stronie T-mobile, wyswietla sie komunikat, że włascicielem jest T-mobile. Sprzedawca ma się odezwać jutro w tej sprawie, mam jego adres, NIP firmy, nr tel. telefon odbierałem od kuriera. Mam 14 dni na zwrot bez podanai przyczyny, pytanie czy blokoują dwa sloty czy tylko jeden?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi