Skocz do zawartości
Marcin trocha

Nie można zainstalować aplikacji jar oraz usunąć pakiety głosowe

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam obecnie android 7.0 i fajnie byłoby gdyby można bylo tworzyć foldery na pulpicie celem ukrycia ikon aplikacji których sie nie używa.Byłoby to bardzo pomocne.Ja tak nie moge zrobić i nie ma tez menu głównegio tylko ekran głowny i kolejne.I mam pytanie.Czemu nie mozna zainstalować aplikacji napisanej dla Javy.Chciałbym zainstalować kilka aplikacji z rozszeżenuiem .jar i nie moge tego zrobic.Druga rzecz to jak na zdjęciu.Chodzi o jakies pakiety głosowe offline dla:p.....Nie wiem o co w tym chodzi nie moge tego usunąć,Wyłączyć nie da sie tego pobrać nawet.Może ktoś mi pomóc co zrobić.?

WIN_20190606_200151.JPG

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa z tymi pakietami została rozwiązana.Trzeba było przywrócić ustawienia systemu do fabrycznych ustawień.Teraz inna rzecz mnie nurtuje.Brakuje mi instrukcji obsługi.Kiedyś bawiąc się,przypadkiem ustawiłem klawiaturę 3x4 klasyczną.Do tej pory nie wiem jak to zrobiłem.Fajnie byłoby gdyby ktoś z Android podał instrukcje jak to zrobić.Ja osobiście nie lubię klawiatury qwerty i szukam zamiennika 3x4 gdyż mi łatwiej jest wtedy pisać.Jakby ktoś wiedział jak to zmienić to byłbym wdzięczny.Pamiętam,że coś się robi z klawiaturą systemową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź czy zadziała; w klawiaturze systemowej przytrzymaj na dłużej spacje gdy pojawi się menu, wybierz inną klawiaturę (przeważnie powinna być poniżej zmiany języków - jeśli jest zainstalowana). Teraz w zależności od zainstalowanej klawiatury należy szukać w jej ustawieniach zmiany rozmiaru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi