Skocz do zawartości
lakixd

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

zemiel

@iMoCks Właśnie na nowo zainstalowałem CPU-Z ,niby nic sie nie dzieje ale jak zaczołem przewijać zakładkami  w lewo System/Device/ Battery nagle na cały ekran wyskoczyło PGIG zeby zainstalować,kolejnym razem jakieś gry a jeszcze kolejnym jakaś reklama Belt And Roud,nie wiem czy to z CPU-Z jakieś reklamy ale on raczej tego nie posiada ,a i też przy zamykaniu otwartych programów zauważyłem że jest otwarty Netfix którego nie używałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tod

@zemiel właśnie cpu-z posiada takie reklamy jak przełączasz się między kartami za którymś razem wyskakuje reklama. Także to jest całkiem normalne. Zamówiłem op7pro z x-kom nowa dostawa w lipcu ciekawe z kiedy produkcja🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tod
    Napisano (edytowane)

Telefon mam od wczoraj i odnośnie wad jakie zauważyłem w mojej sztuce, którą w związku z tym zwrócę ☹️🙁 a szkoda bo telefon jest genialny 😎

Suwak od trybów cichy wibracje i dzwonek rusza się lekko na każdej pozycji

Na dole ekranu oraz u góry przy głośniczku wychodzi kawałek jakiejś gumki. Tak jakby przy nakładaniu ekranu nadmiar kleju? wyszedł...🙁 A tak telefon świetny produkcja 6 maj. 

Edit:

Z ekranem nie ma żadnych problemów płaciłem telefonem  było ok w cpu-z z włączonym NFC też brak problemów.

Głośnik ok rozmawiałem w domu i na ulicy ja dobrze słyszę tak samo mnie dobrze i wyraźnie słychać 👍

Edytowane przez tod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to jakaś apka, ale na lockscreenie obraca mi się ekran, co wcześniej się nie działo tj. na ekranie blokady obraca mi się ekran. Też tak macie, bo albo wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, albo coś to spowodowało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tod

Sprawdzałem u siebie z zainstalowana Nova launcher i nic mi się nie obraca może gdzieś coś w opcjach jest? Może sprawdź co ostatnio instalowałeś👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix
    na dniach zapewne będzie OxygenOS 9.5.8 i kolejne poprawki błędów dla wersji OP7P B21AA już sie ukazała
    9.5.8 już jest. Ja mam zainstalowane ale nie widzę jakiś różnic. Jest gdzieś dostępny changelog do każdego wydania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zemiel

@astelix Wiam,ale jak to pisałem to jeszcze nie było dla naszego regionu tylko dla B21AA o czym wyczytałem na XDA,co do changelog to proszę

System
    * Optimized touch sensitivity for the screen
    * Optimized compatibility for third-party Type-C headphones
    * Updated Android security patch to 2019.05
    * General bug fixes and improvements

Phone
    * Improved Audio Quality

Camera
    * Fixed issue with the pop up camera opening for an incoming video call while the screen is off or locked

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, zemiel napisał:

@astelix to jeszcze nie było dla naszego regionu tylko dla B21AA

A jakie są jeszcze regiony? Wie ktoś może czym różni się wersja Global od Europejskiej? Tak ostatnio rozmyślałem czy nie da się sprawdzić czy tylko dla którejś (jednej) wersji występują wady typu brzęczący głośniczek czy Ghost Touch czy dla 2 wersji 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    12 godzin temu, MisiekDP napisał:

A jakie są jeszcze regiony? Wie ktoś może czym różni się wersja Global od Europejskiej? Tak ostatnio rozmyślałem czy nie da się sprawdzić czy tylko dla którejś (jednej) wersji występują wady typu brzęczący głośniczek czy Ghost Touch czy dla 2 wersji 🤔

Ghost touch nie występuje na żadnej wersji. Został załatany aktualizacją. Co do brzęczącego głośniczka niestety tutaj będzie loteria. Ja się osobiście z takim problemem nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zemiel

@MisiekDP Zależnie od modelu  GM1911: India
        GM1917: Global/US Unlocked
        GM1913: EU
        GM1920: EU 5G
        GM1915: T-Mobile

z tego co piszą na XDA to też występuje Ghost Touch a przynajmniej występował do czasu  nowej aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi