Skocz do zawartości
alezien

Pisanie głosowe Google nie działa gdy w tel są?

Rekomendowane odpowiedzi

Pisanie głosowe Google nie działa gdy w tel są? a wcześniej działo co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jaco-

Podłączasz słuchawki z mikrofonem czy zwykłe słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie przepraszam że nie odpisałam wcześniej ale nie zauważyłam odpowiedzi słuchawki mam zwykłe bez mikrofonu bynajmniej ja tam mikrofonu żadnego nie widzę są to słuchawki firmy Sony takie plastikowe składane niestety dokładnej nazwy modelu zapomniałam gdy kupiłam telefon czyli jakieś półtorej roku temu miałam inne słuchawki również bez mikrofonu wszystko działało aż do pewnego dnia gdy przestało teraz jak piszę głosem przy słuchawkach to program niby się uruchamia ale litery w ogóle się nie pojawiają Muszę wyjąć słuchawki powtórzyć wszystko co chciałam napisać od nowa I wtedy mogę wysłać co jest bardzo uciążliwe bo wtedy wyjmuję słuchawki średnio co pół minuty i znów wkładam potem znów wyjmuję i znów wkładam Nie wiem od czego to zależy jeśli po mógłby mi pan byłabym wdzięczna Pozdrawiam

W dniu 14.06.2019 o 10:39, Jaco- napisał:

Edytowane przez srbastek
    Usunięto zdublowany tekst.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 14.06.2019 o 10:39, Jaco- napisał:

Cześć Już kiedyś to byłam w sprawie tego pytania podłączam zwykłe słuchawki zawsze tak robię i do tej pory działa a nagle już nie chce działać ale jest mi to potrzebne bo jednak gdy Chcę posłuchać muzyki czy przeczytać drugim automatem to co napisałam to niekoniecznie chcesz żeby ktoś to usłyszał gdy drugi program odczytuje mi pisownię kiedy podłączam słuchawki słuchawki są zwykłe od strony jakieś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi