Skocz do zawartości
grzesiuq

Jak ustawić MMSy w a2mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z ustawieniem mms w a2mobile. Klikając trensmisję danych dodaje APN dla internetu. Internet działa, natomiast mam problem z ustawieniem mms. Czy ktoś w tym telefonie ustawiał mmsy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wirsz

Mam samsunga S9+ w a2mobile ..
    W sieciach komórkowych dodajesz jeden punkt dostępu dla Internetu a drugi punkt dostępu dla mms ...
    I tu z mms-nami też miałem problem .. zadzwoniłem na biuro obsługi i babka poprowadziła mnie krok po kroku co i jak zapisać.
    Te wpisy różnią się minimalnie od rodzaju telefonu więc myślę że jak zadzwonisz na biuro obsługi. to ci wszystko babka wyjaśni co i gdzie wpisać

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dodałem kolejny APN i dzwoniłem do BOK. Niestety ustawienia mam dobre więc zostało mi zrobienie zrzutek ekranu i napisanie maila z pytaniem o błąd. Po wysałniu mmsa dostaje informację : nie udało się wysłać wiadomości - ogólny błąd sieci

Edytowane przez grzesiuq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Pisałem do BOK o pomoc i odpisali mi, żebym zresetował ustawienia APN i MMSy i ustawił od nowa APN (tak zrobiłem). Wysłałem im konfigurację i wszystko wydaje mi się OK. APN do internetu jest ustawiony i internet działa. Czy ktoś ustawiał MMSy w tym modelu?Tu fotki z ustawieniami
    https://imgur.com/a/YsGQqxK

Pomogło wpisać w APN do internetu / TYP APN default! Czyli błąd był w APN do internetu.

Edytowane przez grzesiuq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi