Skocz do zawartości
Reacon

Mate 20 pro vs Mi9T Pro vs OP7

Rekomendowane odpowiedzi

Reacon
    Napisano (edytowane)

Cześć. 

Stoję przed wyborem telefonu i biorę pod uwagę te 3 modele. Mi9T Pro potraktujmy jako Mi9 z tym ze ma większą baterie.

Liczy sie dla mnie: ekran, aparat i bateria. Kwestie wydajności będą we wszystkich zadowalające. Odrazu mówię ze ban na huaweia nie przeszkadza. Nowy android i tak sam w sobie dużo nie wnosi. 

Teraz mam Mate 10 Pro, wszystko z nim spoko tylko aparat trochę nie zadowala ale przesiadka raczej z uwagi na zachciankie niz potrzebę. 

Fajnie gdybyście sie odnosili do tego modelu oczywiście jeśli ktoś posiadał. 

Czy apart w mi9 jest lepszy od tego w mate 10 pro (chodzi tylko o główny obiektyw) i czy w miui sa faktycznie reklamy? 

Co byście wybrali i czy aparaty op7 i mi9 mocno odstają od Mate 20 Pro? :)

Edytowane przez Reacon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    serim

Ekran wszystkie mają AMOLED mi ma baterie 4kmah czyli największą ale najgorszy aparat mate 20 ma niby najlepszy aparat wszystkie działają na tak zwanych topowych procesorach gdyż mi i OP mają snapdragon 855 a mate jakiś kirin

Wysłane z mojego Mi A² 6/128 + Mi band 3/xiaomi huami amazfit stratos 2s przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reacon

Duza różnica jest między tymi aparatami? I czy będą lepsze niz ten w mate 10 pro (mi9 i op7)? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno Mi9 zrobi najsłabsze zdjęcia w gorszym oświetleniu... Jak zobaczyłem na jakimś portalu przypadkowe to nie mogłem uwierzyć że są aż tak złe.

1 godzinę temu, serim napisał:

mi ma baterie 4kmah czyli największą

Mate 20 Pro zdaje się że ma 4200.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Niestety xiaomi ma dużo słabszy aparat, zwłaszcza przedni.

Edytowane przez Emesso22
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reacon

Zobaczyłem właśnie zdjęcia z przedniego aparatu z xiaomi i jest przepaść jakościowa. Często z dziewczyną jak gdzieś jedziemy na wakacje albo wycieczkę przedni w miarę sie przydaje i raczej fajnie jakby dawał radę, więc to trochę wyklucza mi9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź sobie Asusa Zenfone 6, jest już w PL do kupienia

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reacon

Namieszałes mi w głowie :P. Dobry kandydat tylko ekran jest podobno trochę średni. Najlepiej by było sobie go zobaczyć na żywo. Tak to reszta spoko. Asus aktualizuje w miarę swoje telefony? Ktoś może ma ten telefon i się wypowie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widziałem w realu jeszcze go, wiem że to IPS ale w recenzjach ogólnie go chwalą, mówią że to topka jeżeli chodzi o IPS. Ale tak jak mówisz trzeba by było zobaczyć w realu jak świeci i z ostrością leży. Na plus względem xiaomi to to ze ma dobry DAC jak słuchasz dużo muzyki na słuchawkach i ten aparat robi nawet robotę, zwłaszcza filmy fajne kręci no i bateria olbrzymia.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reacon

No chwalą go w recenzjach jak teraz oglądałem, ale obawiam sie trochę mechanizmu. Najlepiej mnie rozwiazali to z oppo revo. Chyba wybór padnie na mate 20 pro. Tylko zakrzywiony ekran średnio mi podchodzi, ale przeżyje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi