Skocz do zawartości
Marcin R

Jak zainstalować androida 9.0?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wytłumaczy mi ktoś jak zainstalować androida 9.0 Pie na Lenovo P2 robiłem tak jak na filmikach i coschyba zle robilem. Po instalacji telefon w ogole sie nie wlaczal tylko stal w miejscu na starcie systemu. Robie takie cos pierwszy raz a tematy na xda nie ogarniam. Prosze o pomoc . Do instalacji uzywam TWRP i mam odblokowanego bootloadera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja instalowałem lineageos 16 oparty na androidzie 9 i poszło bezbłędnie. Korzystałem z tego opisu- https://www.cyanogenmods.org/forums/topic/lineage-os-16-for-lenovo-p2-download-and-install/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rycho1907cos nie pyklo wyskoczylo pixel stopping czegos brakuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Masz roota? Jak nie masz to zainstaluj z tego linku - 

Możesz jeszcze zaktualizować twrp do najnowszej wersji dla P2 (3.3.1) czasami to pomaga. Nie wiem jaki rom wgrywasz, jeśli jakiś inny to spróbuj tego z linku z mojego poprzedniego posta. Telefon uceglony czy można wejść w twrp ?

Edytowane przez rycho1907

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

roota mam bo sprawdzalem przez twrp robieinstalacje a mozesz mi napisac jak mam pokolei zainstalowac OS 16 NAJGORSZE JEST TO ZE NIE ZROBILEM KOPII ZAPASOWEJ ?

dodana zawartość

8 minut temu, Marcin R napisał:

roota mam bo sprawdzalem przez twrp robieinstalacje a mozesz mi napisac jak mam pokolei zainstalowac OS 16

przy kazdej instalacji telefon stoi na LENOVO tm powered by android i nic sie nie da zrobic  robilem z tego filmiku nawet instalator a mozna podmienic system zamiast 15.1 wstawic 16?

Edytowane przez Marcin R

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@Marcin R

Podejrzewam że wgrywałeś rom poprawnie tylko może nie zwróciłeś uwagi na to że najnowsze wersje wymagają zmiany formatu plików na partycji Data np. na ext4 i tego nie zrobiłeś. Proponuję na początek wrzucić na kartę sd jakiś wcześniejszy rom który tego nie wymagał np. RR w wersji 7.0.0 (9.0 Pie) i spróbować jeszcze raz od początku.

Link:https://get.resurrectionremix.com/?dir=kuntao

Pierwszy od góry.

Edytowane przez Albert001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Albert001  okey dzieki czyli mam wgrac tylko ten plik i uruchomic system?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyłącz telefon i uruchom go w TWRP . Tam robisz wipe system, data ,cache i dalvik i dopiero instalujesz rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

oki dzieki 5 minutek i bede instalowal a moge do ciebie jakis prywatny kontakt widze ze tez masz lenovo p2 i wiesz wiecej niz ja :)

czyli kasuje instaluje i ponownie wlaczam czy mam dalej instalowac juz 9.0 sory ze duzo pytan ale 4dni ogarniam i nie moge dojsc do ladu

dodana zawartość

2 minuty temu, Marcin R napisał:

oki dzieki 5 minutek i bede instalowal a moge do ciebie jakis prywatny kontakt widze ze tez masz lenovo p2 i wiesz wiecej niz ja :)

czyli czyszcze instaluje tego roma co napisales i wlaczam ponownie system czy instalowac androida 9.0 sory ze tak duzo pytan ale robie to juz 4 dzien i nie moge dojsc do ladu

Edytowane przez Marcin R

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten rom co podałem to android 9.0. Po instalacji uruchamiasz system i tyle . Chyba że jeszcze chcesz gaps i root.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi