Skocz do zawartości
Marcin R

Jak zainstalować androida 9.0?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

wow dzieki android dziala ja probowalem to zainstalowac fajny wyglad jest co myslisz o tym filmie to teraz moge robic to samo i zainstaluje ten system podpowiesz cos?

mam plik z google apps wazy kolo 700mb te google play tez chyba jest to ino mozna zainstalowac i bedzie sklep play?

Edytowane przez Marcin R

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie ale proponuje gapsy w mniejszej wersji np. pico tylko odpowiednie do wersji romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dobra w ogole i tak sie mega ciesze ze mi pomogles. Czyi tak robie teraz dokladnie co ten koles na tym filmiku i normalnie bedzie smigac ten system android. Mam tez jakis plik 100mb google play to wystarczy? apk chyba nie zainstaluje Google Play Services.apk chyba ze poszukam jak zainstalowac sklep play na roocie

Edytowane przez Marcin R

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Żeby był sklep play musisz zainstalować gaps poprzez Twrp, inaczej się nie da.

Instalacja taka sama jak romu tylko bez wipe.

Edytowane przez Albert001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

przy instalacji magistic wyskoczyl error 1 zmienic wersje na najnowsza? kurcze i tak sie nie wlacza koles konczy dusi rebot system ja tez i mi wyskakuje twrp czy zainstalowac ja dusze ze nie ale i tak nic sie nie dzieje kurcze a ty moze polecasz jakiegos OS 16 dobrego? chyba ze nie te pliki pobieram bo tam jest kilka np na filmiku koles ma ten android pixel expierence i mowi ze trzeba go wypakowac ja go wypakowalem i mam pliki system i meta i tez do tego pixela jest kilka wersji podpowiesz co mam pobrac zeby bylo cacy?

Edytowane przez Marcin R

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

najnowszy magisk dziala nie wyskakuje error. Jak instauje LineageOS 16 system sie wlacza. Jak zainstalowalem PixelExpierence telefon juz sie nie wlacza wiesz moze jaka jest tego przyczyna? A znasz jakis dobry  flash zamianst tego pixel expierence? Moze jakis niedawno co wyszedl bedzie smigac.

Edytowane przez Marcin R

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem o tym już wcześniej, mają różny format plików na partycji data. Każdy rom powinien śmigać tylko na odpowiednio sformatowanej tejże partycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Pixel experience nie ma na Lenovo p2 dlatego telefon wisi. Sprawdzałemu nich na stronie https://download.pixelexperience.org/ -nie ma Lenovo wcale. Musisz wybrać rom zrobiony dla Lenovo p2 ( kuntao) np. AOSP z tego linku- https://downloads.aospextended.com/kuntao.

Edytowane przez rycho1907

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rycho1907

Na XDA Pixel jest ale w wersji Oreo, Na Pie też nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi