Skocz do zawartości
Marcin R

Jak zainstalować androida 9.0?

Rekomendowane odpowiedzi

@Andrzej Solowiej dzięki a jest taka opcja jak przydusze klawisz zasilania przy zablokowanym ekranie wlaczy mi sie latarka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=422019]Andrzej Solowiej[/mention] dzięki a jest taka opcja jak przydusze klawisz zasilania przy zablokowanym ekranie wlaczy mi sie latarka?

To fajna funkcja ale w tym romie chyba nie chodzi.

Odblokowanie odciskiem na pewno jest. Sprawdź najpierw w Lokalizacja i blokady, czy masz zaszyfrowany telefon i czy w folfx shit masz włączone FP GESTURES.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Andrzej SolowiejDzięki wielkie za pomoc po twojej poradzie odcisk działa. Zainstalowałem havoc 2.7 jak mi się nie spodoba powróce do SuperOS szkoda ze tam wszystkie ustawienia nie sa po polsku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dotąd, chyba na żadnym innym romie nie miałem takich powtarzalnych osiągów. SuperiorOs. Na tą chwilę zostaję na nim na dłużej. 98f633edd89fff03f1009844fe93299c.jpg

dodana zawartość

Co do gierki, ostatecznie możesz spróbować kernel Wolfx z podkreconym CPU i GPU. Link na xda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Andrzej Solowiej Bardzo dobry wynik baterii. Zainstalowałem Reconstrutcion Remix i jestem z niego bardzo zadowolony, gierka bardzo ładnie śmiga bez zacinek i przy okazji bateria też bardzo dobrze trzyma. Mam go od wczoraj i zobaczymy jak dalej bedzię chodził. Instalowałem go zgodnie z instrukcją jaka została podana. System bardzo dobrze chodzi, wszystko działa. I co lepsze dodatkowe ustawienia są po polsku, więc wiem co przestawiam, aby coś zmienić. Tylko pare ustawień nie zostało przetłumaczone, ale one są mało ważne i można się domyślić. Będę testował dalej tego roma. Wiadomo jak sie więcej gra to bateria szybciej schodzi. Mi przeciętnie ładowanie baterii starcza na 2 dni. Chyba, że mam luźny dzień to czasem trzeba na noc ładować.Zależy ile się siedzi na fonie :D . A wiesz może jak przestawić, jak włączam menu z aplikacjami ( czyli przesuwam w dół) to najpierw wyskakują ostatnie aplikacje i muszę jeszcze raz ciągnąć. Da się to jakoś wyłączyć, żeby od razu menu wyskakiwało. PS. mam baterie ustawioną na zbilansowany i szybko system śmiga. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=422019]Andrzej Solowiej[/mention] Bardzo dobry wynik baterii. Zainstalowałem Reconstrutcion Remix i jestem z niego bardzo zadowolony, gierka bardzo ładnie śmiga bez zacinek i przy okazji bateria też bardzo dobrze trzyma. Mam go od wczoraj i zobaczymy jak dalej bedzię chodził. Instalowałem go zgodnie z instrukcją jaka została podana. System bardzo dobrze chodzi, wszystko działa. I co lepsze dodatkowe ustawienia są po polsku, więc wiem co przestawiam, aby coś zmienić. Tylko pare ustawień nie zostało przetłumaczone, ale one są mało ważne i można się domyślić. Będę testował dalej tego roma. Wiadomo jak sie więcej gra to bateria szybciej schodzi. Mi przeciętnie ładowanie baterii starcza na 2 dni. Chyba, że mam luźny dzień to czasem trzeba na noc ładować.Zależy ile się siedzi na fonie  . A wiesz może jak przestawić, jak włączam menu z aplikacjami ( czyli przesuwam w dół) to najpierw wyskakują ostatnie aplikacje i muszę jeszcze raz ciągnąć. Da się to jakoś wyłączyć, żeby od razu menu wyskakiwało. PS. mam baterie ustawioną na zbilansowany i szybko system śmiga. Pozdrawiam.
    A z jakiej nakładki korzystasz? Lawnchair czy pixel? Poszukaj opcji aplikacja główna ekranu, ja mam lawnchair i jak przesune w górę ekranu to od razu pokazują się wszystkie apki. Na górze oczywiście te których używam najczęściej, ale wszystko pokazuje mi się od razu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 godzin temu, Albert001 napisał:

Mam od dawna wykupiona wersje prime. Szczerze mowiac zapomnialem o Nova :). Zainstalowalem wczoraj wieczorem ponownie, potestuję, zobaczę. Pamiętam, że cos mi kiedyś nie pasowało i dlatego zrezygnowałem z Novy, zobaczymy jak bedzie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Andrzej Solowiej Tak jak mówiłeś trzeba było w ustawieniach poszukać i już jest git. Trzeba całe ustawienia przeszukać, aby coś znależć. Reconstruction Remix jest dobrym romem lecz bierze za dużo pamięci ram ponad 1,6gb inne biorą max 1,1gb. Chyba zainstaluje z powrtorem SuperOS. Nakierujesz mnie jak tam ustawienia ustawić, aby system chodził płynnie bez niepotrzebnych copów. Szkoda, że te głowne ustawienia nie są przetłumaczone. Lepiej zmienić luncher czy zostać przy takim jaki jest zainstalowany od początku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=422019]Andrzej Solowiej[/mention] Tak jak mówiłeś trzeba było w ustawieniach poszukać i już jest git. Trzeba całe ustawienia przeszukać, aby coś znależć. Reconstruction Remix jest dobrym romem lecz bierze za dużo pamięci ram ponad 1,6gb inne biorą max 1,1gb. Chyba zainstaluje z powrtorem SuperOS. Nakierujesz mnie jak tam ustawienia ustawić, aby system chodził płynnie bez niepotrzebnych copów. Szkoda, że te głowne ustawienia nie są przetłumaczone. Lepiej zmienić luncher czy zostać przy takim jaki jest zainstalowany od początku.
    Zobacz najpierw, jak otworzysz aplikacje ostatnie, czy te 1.6GB to jest free ram. U mnie w tym momencie na SuperiorOs, przy otwartych około 13 apkach w pamięci, wolnego Ramu pokazuje niecałe 1,1 GB. Jak będziesz instalować SuperiorOs, to ok, postaram się przygotować Ci ustawienia i może jakieś krótkie opisy do tego. W razie czego odezwij się na priv. Ja po instalacji korzystam z Lawnchair.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi