Skocz do zawartości
Cycero

[I9100][IMM76D][4.0.4] CyanogenMod 9 nightly builds

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś w ogóle używa ROM Manager? Według mnie kiepski jest i niepotrzebnie dali razem z Cyanogenmod 9. Poza tym strasznie mało aplikacji jest na tym ROMie nie ma notatnika, RADIO FM itd., to chyba cena za wydajność.

Edytowane przez Ciasteczko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hrymr

Witam. Czy ktoś wie jak w tym romie uruchomić funkcje samochodową? To znaczy chodzi mi o to by ivona informowała mnie o nadchodzących połączeniach i wiadomościach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanie - czy Cyan obsługuje sieci Ad Hoc ? Ostatnio sprawdzałem i nie chciało mi wykryć a czytałem, że niby tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szubek

Problem już był poruszany, ale nie rozwiązany. Siedzę na stable(9.1) i od czasu do czasu wraca mi do stockowego dzwonka. Ktoś wie o co b?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z połączeniami/sms podczas transmisji danych przez dane pakietowe. Mianowicie korzystając z sieci 2G (ikonka E podczas połączenia) osoba dzwoniąca słyszy komunikat, że mam wyłączony telefon, lub jestem poza zasięgiem sieci, a SMS dochodzą po dłuższym czasie, zakończenia transmisji. Korzystając z sieci 3G (ikonka 3G, H, H+) tego problemu nie ma. Przedtem używałem Samsunga i9000 i nie przypominam sobie takiego problemu, podczas połączenia przychodzącego transmisja danych została przerywana - to samo tyczy się SMS.

Zastanawia mnie też fakt, że zasięg 3G bez włączonej transmisji mam na 2 kreski, a po jej włączeniu spada do tego stopnia, że telefon nie widzi operatora.

Modem jaki używam to XXLPQ, poprzednia NELP2, oraz NELP3, na każdym modemie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzak

mam takie pytanie: ile baterii zjada wam sam Anroid? Mi pokazuje, że "System operacyjny Android" 23% i dodatkowo "System Android" 11%. Czyli sam system zżera mi 34%(!) baterii. Jest to cecha ostatnich nightly(przedostatniej i ostatniej, wypuszczonej 7 października) czy tylko u mnie coś szwankuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak miałem, pisałem o tym problemie w dziale cm10. Objawiało się to przy wyłączonym wifi i 3g cały czas. Wydaje mu się że jest jakiś problem z wifi, bo jak telefon leżał w miejscu z wyłączonym wifi było ok. gorzej jak przyłączył się sam z wifi na 3g i z powrotem. Wtedy bardzo dużo wifi wakelock'ów jest. Na stock tego problemu nie ma.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oxoxx

@00raq00 ja mam też problem z żarciem baterii na WiFi.

Mam ostatni nightly CM9. Testowałem przy użyciu CPUspy i przy włączonym WiFi praktycznie nie przechodzi w deepsleep (jest to jakieś 10% całości czasu pracy - testowane około godziny na uśpionym telefonie), przy tym samym czasie z wyłączonym WiFi ale z włączonym 3G deepsleep to ok 75%.

Chciałbym zaznaczyć, że nie pomaga opcja w ustawieniach WiFi, żeby wyłączał WiFi przy uśpieniu.

Miał ktoś podobny problem? Czy zmiana kernela coś tutaj pomoże?

Denerwujące to jest, na CM7 nie miałem z tym problemu, a tutaj z włączonym WiFi nie jest w stanie wytrzymać 8h na baterii...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzak

@00raq00

podejrzewam, że na stocku nie ma, ale nie lubię touchwizza i z radością jak tylko kupiłem SGS2 zainstalowałem CM9.

@up

czyli jak wyłączę Wi-Fi, to telefon wejdzie mi w deepsleep? Bo tak jak u Ciebie telefon przy włączonym Wi-Fi nie wytrzymuje mi całych 9godzin, a korzystam umiarkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    borkson

Up

Nie potwierdzam tego co mówicie. U mnie wifi włączone niemal cały czas i telefon bez najmniejszego problemy wchodzi w deep sleep. Nightly z 23 września.

Wysłano z Samsung Galaxy S™ II

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi