Skocz do zawartości
Cycero

[I9100][IMM76D][4.0.4] CyanogenMod 9 nightly builds

Rekomendowane odpowiedzi

Jarroo

Czy ktoś używa dualsim 28 gen (obsługuje aero2) na tym roomie? Jeśli tak to jak wam działa przełączanie między kartami? Mi się po trzech zmianach kart zawiesza i musze restartować tel żaby zmienić karte

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    borkson

CM9 jest naprawdę stabilny.Telefon działał nieprzerwanie ponad 440 godzin (18 dni). Poniższy screen robiłem dzisiaj, kilka godzin wcześniej. Telefon działałby dużej, tylko przez swoją nieuwagę zapomniałem go naładować i padł z braku energii :P

y8ymu7e9.jpg

Wysłano z Samsung Galaxy S™ II

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec21

Siemka Ja od dłuższego czasu mam problem z CM9 bo jak długo nie używam tel a tylko sobie leży to system Android a dokładniej sam kernel zjada 30 i więcej procent baterii. Troszkę sporo co? Poniżej zrzuty na których są wszystkie potrzebne informacje.

post-63396-1425571241596_thumb.jpg

post-63396-1425571241621_thumb.jpg

post-63396-14255712416536_thumb.jpg

post-63396-14255712416943_thumb.jpg

post-63396-142557124172_thumb.jpg

W extweaks ustawione wszystko pod baterię.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    borkson

Up

To nie wina CM9 tylko kernela. Stock kernel działa bez zarzutu. Nie widzę sensu jego zmiany, bo raczej przynosi to tylko problemy jak widać po postach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec21

a to ciekawe bo zarówno na kernelu syiah jak i na dorimanx jak i na stockowym CM9 jest tak samo niewielka różnica.

co ty na to?

dalej twierdzisz że top wina kernela? to jakiego mam użyć? i jak ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    borkson

Ja używam stocka i bateria spełnia wszystkie moje oczekiwania. Nie uważam, żeby kernel CM9 powodował jakieś większe niedogodności. Każdy patrzy że swojego punktu widzenia. Jednak, żeby ocena była rzetelna to powinieneś zrobić pełen wipe i nie zmieniać kernela. Wtedy możesz dopiero powiedzieć, że ze stockowym jest coś nie tak. Po ciągłych zmianach i tak zostają śmieci więc Twoja opinia jest zupełnie nieobiektywna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mor

@up

To może moja będzie. 3 plikowy GB z pitem, bezpośrednio na to CM9, gapps i full wipe, ale wcześniej z pozostałościami po kolejnych AOKP/MIUI/Custom było to samo. W Baterii mam dwa systemy android - jeden jak podejrzewam to kernel - potrafią zjadać więcej baterii niż ekran. Kernel CM9. Ale to mi w zasadzie nie przeszkadza, przy takim telefonie ładowanie co noc jest dla mnie normalne. Bardziej mnie martwi, że czasami podczas rozmowy nawiązuje połączenie, kolejne sekundy lecą, a nie słyszę rozmówcy, on mnie też. Pomaga SR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    borkson

Up

Każdy ocenia soft wedle własnych potrzeb. Moim CM9 wystarcza w zupełności. Poniżej dzisiejsze statystyki.

4avumypy.jpg

6udemebe.jpg

y6ysanu8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec21

a więc miałem rację i to raczej wina CM9 bo na stocku jest to zjawisko w mniejszym stopniu widoczne.

34% bateri zjedzone przez oba procesy android czyli pewnie sam system jako taki i podstawowe usługi oraz drugi wątek czy li kernel.

na stocku oba zjadały razem mniej niż 20% najczęściej jeden 7% drugi 8%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    borkson

Może i tak, ale mnie to nie przeszkadza w najmniejszym stopniu. Pokaż mi stocka z takimi samymi czasami z większą ilością baterii to będę mile zaskoczony :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi